Skelbimas įkeltas 2024-05-14
Skelbimą peržiūrėjo 4

Nuomojamas namas Gulbinų g., Didieji Gulbinai, Vilniaus m. 1 900 €

8.48 €/m2
Įsiminė 0
Plotas 224.00 m2
Sklypo plotas 0.08 a
Aukštai 2
Kambariai 5

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Namas
Statybos metai 2009
Įrengimo lygis Pilnai įrengtas
Namo tipas Namas
Šildymas Dujinis
Pastato tipas Mūrinis
Pardavimas ar nuoma Nuoma

Išskirtinis pasiūlymas norintiems gyventi mieste, bet tuo pačiu ir regioninio parko apsuptyje prie ežero! Jauki uždara gyvenvietė Gulbinų g. natūraliai įsilieja į turtingą gamtos aplinką, kuria gali gėrėtis ir mėgautis jos gyventojai.

Tai namai, į kuriuos grįžę lengvai pamiršite dienos rūpesčius, nes artima gamtos kaimynystė neišvengiamai Jus panardins į ramybę bei atsipalaidavimą.

Gyvenamosios erdvės išsidėsčiusios per pirmą ir antrą aukštus.

Pirmame namo aukšte surasite svetainę ir valgomąjį, židinį, atvirą virtuvę, darbo kambarį, kuris puikiai pertvarkomas į svečių miegamąjį ar vaikų kambarį, čia pat atskiras vonios kambarys - tualetas. Atskira skalbykla, garažas 2 automobiliams.

Antrame namo aukšte įkurdinti didysis/pagrindinis miegamasis kambarys, turintis privačią rūbinę, vonios kambarį (vonia, dušas ir WC); du atskiri miegamieji kambariai su atskiru vonios kambarių (dušas ir WC).

Name autonominis geoterminis šildymas, rekuperacija, nuosavas vandens gręžinys, internetas, saulės kolektoriai.

Nuomojamas su baldais ir buitine technika (šaldytuvas, šaldiklis, kaitlentė, orkaitė, indų plovimo mašina, skalbimo ir džiovinimo mašinos ir t.t.).

Mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą artimoji namų aplinka taps nepakeičiama kasdienio sporto "aikštele" - aplink ežerą įrengtos skirtingų distancijų bėgimo, dviračių bei pasivaikščiojimo trasos, na, o ežeras vasaros metu atgaivina visas gyvenvietės šeimas. Uždara kaimynystė su vaikų žaidimų aikštele.

-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH492131

Teirautis dėl objekto
Planuok apžiūrą