Nuomojamos komercinės patalpos Žemaitės g., Naujamiestis, Vilniaus m. 2 242.00 €

7.50 €/m2
Plotas 299.00 m2
Aukštas 3/3

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Komercinės patalpos
Statybos metai 2020
Įrengimo lygis Dalinė apdaila
Šildymas Centrinis-kolektorinis
Pastato tipas Mūrinis
Paskirtys Administracinės
Pardavimas ar nuoma Nuoma

  • Internetas
  • Apsauga
  • Elektra
  • Vandentiekis
  • Įėjimas iš gatvės

Verslo centras Skraja Žemaitės g.– tai 12000 kv.m ploto nuomojamų biuro bei prekybinių patalpų kompleksas. Apie pusę ploto užima baldais ir interjero reikmenimis prekiaujančios kompanijos, likusi dalis išnuomota biurams. Iš viso čia dirba beveik šimtas verslo subjektų. Verslo centre Skraja, Žemaitės g. , nuomojami įvairių plotų biuro patalpos 40 - 1000 kv.m. Yra galimybė biurus išplanuoti pagal nuomininkų pageidavimus. Taip yra plati erdvė gamybai arba sandėlavimui.

Šiuo metu yra nuomojamos 299 kv.m biuro patalpos, 3 aukšte. Galimi išplanavimo pakeitimai. Nuomos kaina priklauso nuo sąlygų. Esamos būklės - 8 EUR/kv.m;

Biurams bei komercijai skirtos patalpos atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus, čia įrengtos modernios šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir apsaugos sistemos. Įrengtos 300 automobilių talpinančios stovėjimo aikštelės, vidinė aikštelė su automatiniais užkardais (2 val. nemokomos), į ją galima patekti iš Žemaitės arba Smolensko g.

Verslo centre yra kavinukė. Darbuotojai gali naudotis dušais, taip pat yra įrengta vieta dviračiams laikyti. Pagal pageidavimą galima išsinuomuoti vietą, ar vietas automobiliams statyti. Yra galimybė išsinuomuoti konferencijų salę.

www.verslocentrunuoma.lt

Austėja Čybaitė – Kučė, mob. tel.+ 370 609 65 031

Teirautis dėl objekto
Austėja Čybaitė - Kučė
APUS TURTAS
Teirautis dėl objekto
Austėja Čybaitė - Kučė
Daugiau apie brokerį
Planuok apžiūrą