Skelbimas įkeltas 2024-05-20
Skelbimą peržiūrėjo 9

Parduodamas butas Latvių g., Žvėrynas, Vilniaus m. 365 000 €

3 551.97 €/m2
Įsiminė 0
Plotas 102.76 m2
Aukštas 4/5
Kambariai 4

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Butas
Statybos metai 1974
Įrengimo lygis Pilnai įrengtas
Šildymas Centrinis
Pastato tipas Mūrinis
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

PARDUODAMAS erdvus 4 kambarių butas 102 m². Žvėryne. Nuostabi vieta, geras susisiekimas su centrine miesto dalimi, senamiesčiu, Vingio parku bei kitomis žaliosiomis zonomis. Bute yra erdvus holas, svetainė - beveik 27 m² dydžio, didelė 10 m² virtuvė, 13 m² darbo/svečių kambarys; pagrindinis miegamasis 13 m² dydžio su įstiklintu balkonu ir beveik 14 m² dydžio antras izoliuotas kambarys. Darbo ir miegamasis kambarys turi didelius saulėtus, įstiklintus balkonus su panoraminiu vaizdu. Vonios kambarys ir wc patalpa atskirai. Taip pat įrengtas tamsus kambariukas. Butui priklauso erdvus rūsys.
Parduodamas būstas yra labai jaukus ir šviesus (pagrindiniai langai pietinėje pusėje), atliktas remontas prieš keletą metų, puikios būklės, todėl iš karto galima keltis gyventi.
Naujai įrengti dviračių takai, Vingio parkas, Neries krantinė ir miškas yra puiki vieta pasivaikščiojimams, bėgiojimui arba tiesiog atsipūsti gamtoje.
Saugi kaimynystė, atsakinga bendruomenė. Automobiliui vietą rasite vidiniame kieme, į kiemą įvažiuojant įrengti automatiniai vartai.
Buto lokacija yra išskirtinė. Žvėryno mikrorajone yra puiki infrastruktūra ir visi būtiniausi patogumai: prekybos centrai, restoranai, kavinės, parkai ir visi reikalingi viešojo transporto susisiekimo taškai, labai gerai vertinamos mokyklos, gimnazijos ir darželiai.
Dėl apžiūros susisiekite 861677735 Edita

-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH488393

Profesionali pagalba parduodant, nuomojant ir įsigyjant nekilnojamąjį turtą:
- Sandoriui reikalingų dokumentų analizė prieš pardavimą;
- Preliminariųjų, rezervavimo sutarčių, priėmimo-perdavimo aktų ir kitų sutarties priedų bei dokumentų parengimas apsaugant jūsų interesus;
- Efektyvi ir itin platų pirkėjų ratą apimanti rinkodara ir marketingo priemonės, pirkėjų srauto monitoringas;
- Jūsų interesų atstovavimas derybose, sutarčių derinime;
- Konsultavimas mokestiniais, juridiniais klausimais.

Teirautis dėl objekto
Edita Daubaraitė
Ober-Haus
Teirautis dėl objekto
Edita Daubaraitė
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą