Parduodamas butas Pylimo g., Senamiestis, Vilniaus m.
280 000.00 € 5 376.34 €/m2

Plotas 52.08 m2
Aukštas 4/4
Kambariai 1

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Butas
Statybos metai 1898
Įrengimo lygis Tvarkingas
Šildymas Centrinis-kolektorinis
Pastato tipas Mūrinis
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

  • Buitinė technika
  • Internetas
  • Kodinė laiptinės spyna
  • Skalbimo mašina
  • Su baldais
  • Šarvuotos durys
  • Langai su stiklo paketais
  • Parketas
  • Židinys
  • Šaldytuvas

JAUKUS, ŠILTAS, TVARKINGAS, SU NUOSTABIU VAIZDU Į TRIJŲ KRYŽIŲ KALNĄ BEI SENAMIESČIO BAŽNYČIŲ BOKŠTUS. TOKS YRA ŠIS KOKYBIŠKAI ĮRENGTAS PARDUODAMAS BUTAS SU BALDAIS, INTEGRUOTA BUITINE TECHNIKA, ŽIDINIU IR PARKAVIMO GALIMYBE VIDINIAME KIEME UŽ AUTOMATINIŲ VARTŲ.

Parduodamas butas randasi klasicizmo ir istorizmo laikotarpių name su istorizmo architektūros fasadais, šalia Pylimo, Trakų ir J.Basanavičiaus gatvių sankirtos. Tiksli namo statybos data nėra žinoma, bet istoriniai šaltiniai byloja, kad jame 1847-1873 metais veikė Vilniaus rabinų mokykla, kurios dėstytojų ir absolventų tarpe buvo daugelis įžymių žydų kultūros veikėjų. Žinoma, kad pirmą kartą namas rekonstruotas 1898 m. XXI a. renovuotas 2005 m. Pakeistas stogas, perdangos, naujai įrengti inžineriniai tinklai, renovuotas šilumos punktas. Pravėrus lauko duris užnugaryje lieka metro storio mūro sienos, laiptinė po renovacijos alsuoja autentika : atidengtos XIX a. freskos, atkurti vitražiniai langai, masyvios butų durys. Kylant laiptais aukštyn link parduodamo buto virš 3a. yra erdvi laiptinės zona tinkama laikyti dviračius, plati palangė, skirta sandėliuoti malkas židiniui. Pakilus į 4a. yra šarvo durimis atskirtas koridorius, kuriuo naudojasi 2 butai. Bute rasite šildomas san. mazgo grindis, virtuvės, valgomojo, svetainės ir miegamojo baldus, spintų, lentynų, kitų mielų smulkmenų patogiam gyvenimui. Svarbiausia – abejingų nepaliekančią panoramą!!!
Kitoje gatvės pusėje atnaujintas Reformatų parkas, šalia Senamiesčio gatvelės su restoranais ir kavinėmis, MO muziejus su jame vykstančiomis parodomis ir renginiais, Šv.Kotrynos bažnyčia su joje vykstančiais koncertais, taip pat „Vasaros terasą“, kurioje susitinka draugai ir gerai leidžia laiką smagioje kompanijoje po atviru dangumi. Nors ji dirba tik vasarą, kaip sufleruoja pavadinimas, tačiau tada veiksmo čia tikrai netrūksta.
Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Paskolos pasiūlymas

Tai yra preliminarus skaičiavimas. Domina detalesnė informacija?
Teirautis dėl objekto
Planuok apžiūrą