Parduodamas namas Sudvajų g., Vidzgiris, Alytaus m. 164 900.00 €

365.88 €/m2
Plotas 450.70 m2
Aukštas 2
Kambariai 10

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Namas
Statybos metai 2000
Įrengimo lygis Pilnai įrengtas
Statinio tipas Mūrinis
Šildymas Kietu kuru
Pastato tipas Namas
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

Jeigu svajojate apie erdvų gyvenamąjį namą su nuosavu žemės sklypu Alytaus miesto centre, šis pasiūlymas skirtas Jums!
Puiki galimybė didelei šeimai gyventi po vieno namo stogu arba dalį patalpų paskirti komercinei veiklai.
Galimas keitimas į trijų kambarių butą Alytuje su Jūsų priemoka.

VIETA. Sudvajų g. 41, Alytus. Parduodamo turto lokacija puiki - visai šalia Alytaus miesto centro. Kelių žingsnių atstumu Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, Alytaus Jotvingių gimnazija, „Drevinuko“ mokykla-darželis. Ramesnė vieta, kadangi namas atokiau nuo pagrindinės Jaunimo gatvės. Aplinkui gausu prekybos, paslaugų, komercinės, visuomeninės ir kt. paskirties objektų.

NAMAS. Parduodamas 450.70 kv. m bendro ploto sublokuotas gyvenamas namas (detalų namo išplanavimą galima pamatyti skelbimo nuotraukuose). Dviejų aukštų su pastoge ir rūsiu gyvenamo namo statybos metai - 1997, rekonstrukcijos metai 1998 - 2009. Pastato konstrukcija - dvi silikatinės plytos su oro tarpu, papildomai apšildyta 15 cm putų polistirenu. Naujai keista metalo stogo danga, sudėti plastiko rėmų langai, įstinklinti balkonai. Namas šildomas dviem būdais – yra kieto kuro ir dujų katilai. Papildomai įrengti - oras-oras šilumos siurblys ir židinys. Nuotekos – miesto, vandentiekis – miesto, sudėti vandens filtrai. Yra signalizacija. Namas pilnai įrengtas, todėl įsigijus, papildomu investicijų nereikės. Parduodama su dalimi baldų.

Rūsio patalpose yra įrengta - pirtis, dušas, wc, poilsio kambarys, erdvi virtuvė, sandėliukas, katilinė ir 47,57 kv. m garažas, kuriame telpa trys automobiliai.

Pirmo aukšto patalpose įrengta – erdvi 62,17 kv. m svetainė su virtuvės zona ir įstiklintu balkonu, iš kurio yra išėjimas į vidinį kiemelį. Pirmame aukšte taip pat yra erdvus holas, miegamasis, du san. mazgai, darbo kambarys, tamsus kambariukas, koridorius ir atskiras kambarys su išėjimu į vidinį kiemelį.

Antro aukšto patalpose įrengta – 61,32 kv. m svetainė su atskirtu miegamuoju, erdvi 23,52 kv. m virtuvė su išėjimu į įstiklintą balkoną, erdvi san. mazgo patalpa ir du kambariai.

Pastogės patalpose erdvus 19,10 kv. m poilsio kambarys su 20,96 kv. m patalpa daiktų sandėliavimui.

SKLYPAS. Gyvenamui namui priklauso pilnai aptvertas 4,17 arų žemės sklypas. Pilnai sutvarkytas namo gerbūvis, priekinė žemės sklypo dalis apsodinta dekoratyviniais augalais ir žole, dalis sklypo išklota betono trinkelėmis. Vidinis kiemas apsodintas dekoratyviniais augalais ir vaismedžiais – vyšnia, obelis, kriaušė, slyva. Taip pat pastatyta pavėsinė, malkinė bei baseinas.

Dėl išsamesnės informacijos ar objekto apžiūros, KREIPKITĖS bet kuriuo Jums patogiu metu.
NT agentė, vertintoja bankams SILVIJA SURANTAITĖ.
86 556 1163 arba silvija.surantaite@capital.lt; silvija.kovertas@kovertas.lt
Netinka objektas? Kreipkitės – pasiūlysime alternatyvų.
PARDUODATE? Kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos nekilnojamojo turto klausimais.
NT agentams – kviečiame bendradarbiauti!

Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Paskolos pasiūlymas

Tai yra preliminarus skaičiavimas. Domina detalesnė informacija?
Teirautis dėl objekto
Silvija Surantaitė
Capital Kaunas
Teirautis dėl objekto
Silvija Surantaitė
Daugiau apie brokerį
Planuok apžiūrą