Metų laikai

Vilniaus m.
Butas

„Metų laikai“ – naujas gyvenamųjų namų kvartalas Visoriuose, „Eikos“ kuriamas taip, kad namų sąvoka, kiekvieno, gyvenančio „Metų laikuose“, gerokai perliptų buto sienas, kad būtų patogu ir gera gyventi visame kvartale bei jo apylinkėse visus metus.

Kaina: nuo 2700 Eur/ kv. m
www.metulaikai.lt
Metų laikai 1
Metų laikai 2
Metų laikai 3
Metų laikai 4
Metų laikai 5
Metų laikai 6
Metų laikai 1
Metų laikai 2
Metų laikai 3
Metų laikai 4
Metų laikai 5
Metų laikai 6
Apie projektą

Apie projektą

„Metų laikai“ plečia žmogaus namų suvokimo ribas – namais tampa ne tik būstas, kurio duris kasdien varstome, ką su didele meile ir pastanga puoselėjame, bet visa, kas yra aplink – didelis, kaimynų juoko kupinas kiemas, kiemą supantys medžiai, sodas, sūpynės, suoleliai, gėlynai bei daugybę metų skaičiuojantis miškas, atviras žmogaus dėmesiui, rytinei mankštai, vaikų slėpynėms ar lengvam pasibėgiojimui.

„Metų laikų“ butai planuojami A++ energinio efektyvumo klasės, tad pasižymės itin mažais išlaikymo kaštais. Po namais planuojama požeminė automobilių aikštelė su dviračių saugyklomis. Elektromobilių vietos numatytos sklypo teritorijoje. Pirmojo aukšto butai turės privačias terasas arba pakeltus balkonus, likusių aukštų butai – erdvius balkonus. Pirmuose namų, einančių pagal Visorių g., aukštuose, yra numatytos komercinės patalpos, kur galės kurtis kepyklėlės ar kavinukės.

„Metų laikus“ projektuoja UAB „SP Architektų grupė“ su vedančiuoju architektu Sauliumi Pamerneckiu, kurie kurdami vizualinius projekto sprendinius siekė, kad miškas vizualiai įsilietų į kvartalą, o projektuojami namų tūriai bei jų architektūrinė raiška būtų integrali aplinkai.

Objekto lokacija

„Metų laikai“ įsikurs Šiaurinėje miesto dalyje – Visorių gatvėje 27. Šiame Vilniaus rajone itin gausu gamtos – parkų, miškelių, takų bei senų, suaugusių miškų. Tai vieta, kur norisi gyventi visus metus, jausti kiekvieną dieną ir keistis drauge su metais: nubusti pavasarį, pražysti vasarą, nusimesti tai, kas nebereikalinga rudeniop, ir jaukiai įsitaisyti žiemoje.

Išsirinkai būstą ar turi klausimų?
Projekto pardavimo atstovai visada padės:

Aurelija Varkalytė
Aurelija Varkalytė