Neries perlas

nuo 10 000 €/aras
Grigiškių m., Atgajos g.
Objekto tipas
Namas
Plotas (m2)
10-15 arų
Neries perlas 1
Neries perlas 2
Neries perlas 3
Neries perlas 4
Neries perlas 5
Neries perlas 6
Neries perlas 7
Neries perlas 1
Neries perlas 2
Neries perlas 3
Neries perlas 4
Neries perlas 5
Neries perlas 6
Neries perlas 7

Apie projektą

Prabangių gyvenamųjų namų kvartalas užima 15 ha teritoriją. Beveik pusė ploto – bendro naudojimo miškas. Gyvenvietėje suformuoti 56 namų valdos sklypai nuo 10 a iki 15 a, kuriuose galima statyti vienbučius ir dvibučius gyvenamuosius namus. Sklypai suformuoti taip, kad gyventojai galėtų mėgautis tiek privatumu, tiek upių vaizdais. Gyvenvietė kuriama gerokai virš upių lygio, sklypai suformuoti iki pat skardžio į upę, tad gamtos vaizdai tikrai nenuvils.

Projekto vystytojų tikslas – sukurti kuo daugiau saugumo ir privatumo kvartalo gyventojams: teritoriją akylai saugos visą parą budinti apsauga, patekti į kvartalą bus galima tik šlagbaumu apsaugotu vieninteliu įvažiavimu, gyventojų privatumą užtikrins apgalvotas sklypų ir namų išdėstymas.

Naujajame kvartale bus sutvarkytas visas gerbūvis: asfaltuotos gatvės, įrengtas gatvių apšvietimas, šaligatviai pėstiesiems. Gyventojai, susibūrę į bendriją, turės laisvę savarankiškai tvarkyti kvartalo teritoriją.

O jei dar kažko trūksta: Neries ir Vokės upių santaka – mėgiama lašišų ir upėtakių vieta. Ar dar kur nors turėsite galimybę gaudyti lašišas neišeinant iš savo kiemo? Ir tik 15 minučių nuo Vilniaus centro!

Įsiminė 0

Projekto valdymas