Apie mus

Kas yra Realu.lt?

Realu.lt - NT profesionalų sukurtas portalas, padedantis lengviau, greičiau ir paprasčiau rasti atsakymus į visus su būstu susijusius klausimus. 

Tai NT vedlys, kur vienoje vietoje rasi viską: aktualiausias naujienas, ekspertų patarimus, profesionalus, būsto pasiūlymus ir platų bei įvairiapusišką su tuo susijusių paslaugų pasirinkimą.

Realu.lt tikslas – būti tavo partneriu NT pasaulyje, siūlančiu kokybiškus NT skelbimus, padedančiu ir lydinčiu skirtingais būsto įsigijimo etapais. Taip pat siekiame suvienyti NT bendruomenę, būti kokybiška erdve kontaktų bei paslaugų radimui.

Siekdamas užtikrinti sklandžią vartotojo kelionę per skirtingus būsto įsigijimo etapus, Realu.lt bendradarbiauja su NT brokeriais, vystytojais ir įvairių paslaugų teikėjais. 

Portalo kūrėjai – Lietuvos NT rinkos ekspertai – garantuoja projekto kokybę ir profesionalumą. Patikimas steigėjų tinklas lemia kokybiškus ir unikalius skelbimus, platų paslaugų pasirinkimą bei aktualiausias naujienas apie NT.

Įkūrėjai

Dmitrij Semionov
NT ekspertas, lyderiaujančios NT paslaugų kompanijos „Capital“ įkūrėjas.
Julius Kaknevičius
Marketingo agentūros „We are marketing" partneris.
Andrius Kazėnas
Lietuvos kredito tarpininkų asociacijos vadovas.
Viktoras Račkovskis
NT kompanijos „Centro kubas“ vadovas.
Sigitas Šmatavičius
"Capital Group" biuro vadovas su daugiau nei 16-kos metų patirtimi nekilnojamo turto vystymo srityje.
Mindaugas Statulevičius
LNTPA prezidentas.
Mantas Mikočiūnas
NT ekspertas, NT paslaugų kompanijos „Capital“ partneris ir vieno iš biurų vadovas bei savininkas.
Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija
LNTAA - asociacija vienijanti Lietuvos NT agentūras.
Mantas Jaruševičius
0II įmonės įkūrėjas. Įmonė specializuojasi naujai projektuojamų būstų galimybių analizėje, marketingo planuose, jų įgyvendinime ir pardavimo proceso užtikrinime.
Artūras Pikšrys
NT rinkos internetinių įrankių specialistas, UAB Wise monks įkūrėjas, programuotojas

Komanda

Gintarė Stoškutė
Portalo vadovė
Neringa Liutkevičiūtė
Marketingo vadovė
Elzė Liudkovskienė
Pardavimų vadovė
Agnė Tamulionytė
Naujienų redaktorė
Margarita Kuliominaitė
Grafikos dizainerė
Goda Šilinė
Realu.tv laidos vedėja
Aiva Butkeraitytė
Klientų vadybininkė
Aurimas Jurevičius
Videografas
Santa Bazevičienė
IT projektų vadovė

Mus palaiko

Mindaugas Statulevičius
LNTPA prezidentas
„Būtų smagu, jei realu.lt užaugtų į tokį projektą, kuris suteiktų naudą ir vertę visiems rinkos dalyviams. Sauso turinio, nediegiamų atnaujinimų bei keliamų kainų daugiau nesinori. Šis portalas galėtų tapti alternatyva. Portalo vizija ambicinga – tai ne vien tik skelbimų, bet ir žinių bei analitikos įrankis. Kiek teko girdėti, NT rinkos dalyviai palaiko šio portalo idėją, tiesiog jai reikia laiko užaugti.“
Domas Dargis
„Eika“ generalinis direktorius
"Jau ne vienerius metus stipraus ir profesionalaus NT portalo atsiradimas buvo labai reikalingas. Realu.lt nėra naujokai. Tai patyrę profesionalai, kurie į NT rinką įžengia su ekspertinėmis žiniomis ir supratimu, ko reikia NT bendruomenei ir būsto ieškančiam ar jį norinčiam parduoti vartotojui. Portalas kurtas atsižvelgus ir įvertinus geriausius pasaulinės praktikos pavyzdžius, kas garantuoja gerą klientų patirtį. Džiugina ir tai, kad realu.lt – tai ne tik būsto skelbimų portalas. Vienoje vietoje vartotojas ras ne tik NT skelbimus, bet ir patikimų ekspertų pagalbą, aktualiausias naujienas bei prognozes apie NT rinką. "
Audrius Gudanavičius
LNTAA prezidentas, „Crew Estate“ įkūrėjas ir vadovas.
„Tikiu, kad portalas pretenduos tapti stipriu antru, o su laiku gal būt ir pirmu NT portalu Lietuvoje, kas padės vartotojams ir sukurs sveikesnę konkurencinę aplinką. Su šio portalo atsiradimu situacija NT skelbimų rinkoje turi šansą pasikeisti. Esminis šio portalo skirtumas, kad jį sukūrė NT profesionalai, kurie, priešingai nei kiti portalai, aktyviai veikia rinkoje, pažįsta vartotoją, jo poreikius, žino naujausius pasaulinės praktikos pavyzdžius."

Partneriai

Turi klausimų? Susisiek