Skelbimas įkeltas 2024-07-03
Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šį mėnesį/šią savaitę) 4/4/2

Nuomojamos komercinės patalpos Leičių g., Naujamiestis, Vilniaus m. 1 700 €

8.46 €/m2
Įsiminė 0
Plotas 201.06 m2
Aukštas 2

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Komercinės patalpos
Paskirtys Administracinės, Kitos paskirties, Sandėliavimo
Pardavimas ar nuoma Nuoma

PATALPOS ŠOKIŲ AR SPORTO STUDIJAI!
Išnuomojamos 201,06 m² naujai įrengtos komercinės patalpos Ševčenkos g. 16, Naujamiestyje. Patalpose šiuo metu atliekamas kosmetinis remontas ir pilnai atnaujinama vidaus apdaila. Darbai planuojami užbaigti iki 2024-08-01 d. Patalpos yra pastato antrame aukšte, su daug natūralios šviesos. Patalpos yra aktyvioje įvairių veiklų zonoje, kur vykdomos įvairios paslaugų, maitinimo ir apgyvendinimo veiklos. Patalpos įrengtos šokių ar sporto studijai, bet tinka ir kitoms veikloms, kurios orientuotos į kvartalo gyventojų poreikius ir ne tik. Patalpose įrengta speciali PVC danga šokių veikloms, veidrodžiais dengtos sienos. Patalpose įrengta individuali dujinė šildymo sistema, maži šildymo kąštai.
Patalpose įrengtos dvi salės (apie 71 ir 56 m²), dvi persirengimo patalpos su san. mazgais. laukimo zona ir technine patalpa.
Patalpos gerai ir kokybiškai įrengtos, rekuperacinė oro vėdinimo sistema. Maži patalpų eksploataciniai mokesčiai. Patalpų nuomos kaina – 1700 €/mėn plius GPM ir plius NTM. -- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH493485

Teirautis dėl objekto
Rimantas Poznanskis
Ober-Haus
Teirautis dėl objekto
Rimantas Poznanskis
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą