Skelbimas įkeltas 2023-11-06
Skelbimą peržiūrėjo 3

Nuomojamos komercinės patalpos Eišiškių pl., Kirtimai, Vilniaus m. 1 504 €

8.49 €/m2
Įsiminė 0
Plotas 177.05 m2
Aukštas 3

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Komercinės patalpos
Paskirtys Administracinės
Pardavimas ar nuoma Nuoma

Išnuomojamos nuo 177,05 iki 737,45 m² biuro patalpos "eMarketCity" projekte Kirtimuose, Eišiškių pl. ir Geologų g. sankryžoje.
Tai naujai vystomas elektroninės prekybos miestelis, orientuotas į vidutines ir smulkias įmones užsiimančias internetine bei didmenine prekyba.
Didžiąją dalį "eMarketCity" patalpų sudaro sandėliai kartu su biuro bei prekybinėmis patalpomis, taip pat yra atskiras 4-ių aukštų administracinis korpusas, kuriame ir siūlomos nuomotis šios patalpos.
Patalpos išsidėsčiusios 3-iame (177,05 m² ir 191,92 m²) bei 4-ame (368,48 m²) aukštuose
Patalpos bus pilnai įrengtos pagal nuomininkų poreikius.
A+ energetinio naudingumo pastate įrengtos naujausios energiją taupančios apšvietimo, šildymo, ventiliacijos, kondicionavimo, apsaugos ir kitos sistemos. įrengtas modernus liftas, paspirtukų bei elektromobilių krovimo bei dviračių saugojimo vietos, darbuotojų poilsio bei rūkymo zonos.
Projektas pasižymi patogių privažiavimu ir erdviu parkingu (nuo 25 iki 35 m² biuro priskirta 1-a parkingo vieta (15 Eur/vieta per mėn. + PVM)). Sąlyginai mažas atstumas nuo miesto centro, geras susisiekimas su Pietiniu Vilniaus aplinkkeliu bei šalia esantis Tarptautinis Vilniaus oro uostas leis "eMarketcity" nuomininkams sėkmingai vystyti savo verslus.
Biuro patalpų nuomos kaina: nuo 8.50 Eur/m² plius PVM.
Daugiau informacijos apie projektą rasite interaktyviame tinklalapyje: eMarketCity.lt
Ober-Haus yra išskirtinis šio projekto nuomos atstovas. -- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH487922

Teirautis dėl objekto
Planuok apžiūrą