





Parduodamas butas
Sausio 15-osios g., Centras, Klaipėdos m.
102 500 €
2 387.61 €/m2
- Balkonas
- Buitinė technika
- Kodinė laiptinės spyna
- Skalbimo mašina
- Su baldais
- Vonia
- Šarvuotos durys
- Langai su stiklo paketais
- Rūsys
- Virtuvė sujungta su kamb.
- Televizorius
- Šaldytuvas
- Nauja kanalizacija
- Nauja elektros instaliacija
- Drabužinė
- Virtuvės komplektas
- Viryklė
Klaipėdos centrinėje dalyje parduodamas jaukus 2 kambarių butas su balkonu ir rūsiu.
Butas suremontuotas, funkcionaliai perplanuotas, padidintas vonios kambarys, virtuvė sujungta su svetaine, daug dėmesio skirta apšvietimui, pakeista elektros instaliacija, atnaujintas vamzdynas. Perplanavimai įregistruoti Registrų centre.
Langai orientuoti į pietus ir šiaurę. Butas yra mūriniame name, trečiame aukšte, ne kampinis, todėl visada šiltas.
Ekonomiškas buto išlaikymas - nedideli mokesčiai už šildymą.
Panoraminiais langais įstiklintas balkonas, orientuotas į kiemo pusę, kur vasara daug žalumos, tylu ir ramu. Matomi nuostabūs saulėlydžiai.
Butui priklauso rūsys dviračiams ar kitiems rečiau naudojamiems daiktams laikyti, yra telefonspynė, miegamajame įrengta erdvi drabužinė, koridoriuje sieninė spinta, svetainėje įtempiamos lubos.
Puiki namo vieta, šalia Malūno parkas su tvenkiniu sportui ir pasivaikščiojimams, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, mokyklos, darželiai, parduotuvės, autobusų stotelės, iki senamiesčio ir Danės upės – 10 minučių pėsčiomis.
Buto išplanavimas:
Svetainės su virtuve - 24,46 kv.m.
Miegamasis - 12,71 kv.m.
Vonios kambarys - 3,59 kv.m
Įstiklintas balkonas - 2,17 kv.m.
Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Dėl vietos ir funkcionalaus išplanavimo tai puikus pasirinkimas tiek gyvenimui, tiek investicijai.