Skelbimas įkeltas 2024-05-06
Skelbimą peržiūrėjo 279

Parduodamas butas V. Grybo g., Antakalnis, Vilniaus m. 265 €

2.88 €/m2
Įsiminė 1
Plotas 92.00 m2
Aukštas 5/5
Kambariai 4

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Butas
Statybos metai 1970
Įrengimo lygis Pilnai įrengtas
Šildymas Dujinis
Pastato tipas Mūrinis
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

 • Balkonas
 • Buitinė technika
 • Kodinė laiptinės spyna
 • Skalbimo mašina
 • Vonia
 • Šarvuotos durys
 • Langai su stiklo paketais
 • Parketas
 • Rūsys
 • Tualetas ir vonia atskirai
 • Sandėliukas
 • Šaldytuvas
 • Vieta automobiliui
 • Uždaras kiemas
 • Drabužinė
 • Vaizdo kameros
 • Aptverta teritorija
 • Asfaltuotas privažiavimas


Erdvus, šviesus 4 kambarių butas kokybiškai renovuotome penkiaaukščiame daugiabutyje su dideliu uždaru kiemu, kurį puošia obelys, Pavilnių regioninio parko glėbyje. 


Trys kambariai orientuoti į vakarus. Tai reiškia, kad saulėtą dieną koridorių ir šiuos kambarius nutvieskia saulės spinduliai, o vakarop pro langus atsiveria miesto horizontas, kuriame matyti, kaip už TV bokšto skęsta saulė... 

Beje, Naujųjų metų vakarą pas jus į svečius prašysis visi draugai, nes įstiklinti balkonai, išeinantys net iš trijų kambarių, bus geriausia vieta grožėtis Vilniaus žiburiais ir danguje besiskleidžiančiais fejerverkais. 


Dėl gatvės triukšmo nėra ko nerimauti - įstiklinti balkonai užtikrina ramybę. 


Ryto spinduliai, čiulbantys paukščiai ir banguojanti Antakalnio žaluma jus žadins į rytų pusę orientuotame miegamajame bei erdvioje virtuvėje. 


Bute yra sandėliukas, taip pat butui priklauso net 12 kv. m. rūsys. 


Kai kur bute reikalingas kosmetinis remontas, tačiau koridoriuje ir dar dviejuose kambariuose įrengtos geros drabužinės, kurias prigrūdę rūbų, galėsite dejuoti, kaip ir vėl neturite ką apsirengti. 


Vonios kambarys ir tualetas yra atskirai, šių patalpų būklė - puiki, santechnika patikima. Neseniai jos buvo remontuotos, keisti ir vamzdžiai. 


Bute yra bent keli variantai sujungti kambarius ir taip butą paversti salei prilygstančiais apartamentais. Taigi, butas toks didelis, o koridorius toks ilgas, kad, jei paliksite telefoną kitame buto gale, tai nespėsite atsiliepti, kai jis skambės! Svarbiausia - kai su artimaisiais susipyksite, galėsite vieni kitiems nesirodyti akyse, užsidarę kas sau gerai izoliuotuose kambariuose. 


Daugiabutis 2008 m. buvo renovuotas, gerai apšiltintas, be to, atsijungęs nuo centrinės šildymo sistemos, turi nuosavas katilines, kuriose šildymas reguliuojamas, atsižvelgiant į oro temperatūrą lauke, tad, jei bus šilčiau, lauko be reikalo nekaitinsite, o jei bus speigai, tai namie tikrai nesušalsite. Tad dar vienas privalumas - nešokiruojanti, visai padori šildymo kaina, tikrai pigiau nei naudojantis centriniu šildymu. 


Laiptinė erdvi, joje yra tik po du butus kiekviename aukšte. Lifto nėra. 


Daugiabučio kiemas - bene gražiausias visame Antakalnyje. Mat kadaise jo vietoje buvo sodo nameliai, todėl lig šiol čia auga obelys, kurios palankiais metais teikia gausų skirtingų obuolių rūšių derlių - kaip vietiniai gyventojai turėsite teisę temptis obuolius namo kad ir maišais. 


Taip pat kieme yra vaikų žaidimų aikštelė ir palyginti daug vietos parkavimui. Kadangi kiemas turi vartus, jame stovi tik gyventojų automobiliai, ir butui bent dviem mašinoms vieta garantuota. 

Daugiabučio lokacija - kone elitinė: pora šimtų metrų į vieną pusę, ir jūs atsiduriate Sapieginėje bei kerinčio grožio Saulės slėnyje, kurio kalvos žiemą virsta slidinėjimo kurortu, ir keli šimtai metrų į kitą pusę, ir jūs jau - jaukiame Sapiegų parke prie atgyjusių barokinių Sapiegų rūmų. Patys sau pavydėsite. 


Visiškai šalia namo yra stotelė, pro kurią važiuoja tylūs elektriniai mikroautobusai, jus per porą minučių nuvešiantys prie Šilo tilto, iš kur maršrutai šakojasi į skirtingas miesto puses. Senamiestis viešuoju transportu ar automobiliu pasiekiamas vos per kelias minutes. 


Kitoje gatvės pusėje priešais namą yra "Maxima" ir picerija, tad pavalgyti galėsite eiti kad ir su šlepetėmis. Pro langus matyti ir privati prancūzakalbių mokykla, o per kelias minutes pėsčiomis pasiekiamas vaikų darželis "Pušaitė" bei "Volungės" darželis ir pradinė mokykla. Visai netoli, už dešimties minučių kelio pėsčiomis yra Antakalnio progimnazija bei gimnazija. 


Atminkite - jūs perkate ne tik šiaip vietą gyventi, o perkate ir nuostabią aplinką. 

Information in English

Four-room apartment in perfect location in prestigious and greenest district of Vilnius near wonderful Sapieha forests and historical Sapieha palace. 

Flat is spacious. There are balconies along 3 rooms. 

The bigger part of the flat is oriented to west, so it is very bright. 

Economical choice. Heating is controlled due to weather conditions. 

Beautiful inner yard with a lot of apple trees. Two places for car parking are guaranteed. Territory of the building is closed and has gate. Very safe place to live. 

French international private school is just on the hand. Few hundred meters to kinder-gartens and schools. 

Perfect for family with kids or for people who love nature and life not far from Vilnius Old Town. 

It will take just few minutes to drive to the Old Town or Užupis. Teirautis dėl objekto
+37068045470
Planuok apžiūrą