Vieta
Skelbimas neaktyvus
Skelbimas įkeltas 2024-10-28
Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šį mėnesį/šią savaitę): 1503/0/0

Parduodamas butas V. Kudirkos g., Druskininkų m. Žiūrėti žemėlapyje 137 000 €
2 971.80 €/m2

Plotas 46.10 m2
Aukštas 2/5
Kambariai 2

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Butas
Statybos metai 2015
Įrengimo lygis Pilnai įrengtas
Šildymas Centrinis
Pastato tipas Monolitas
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

Gyventi ir poilsiauti Druskininkuose, reiškia rūpintis pačiu brangiausiu jums turtu - SVEIKATA.

"Saulės Sonata", ypatingos architektūros komplekse. viloje "DO" parduodama pinai įrengta dviejų kambarių 46,1m² poilsio patalpa. Langai orientuoti į vakarinę pusę. Individuali šildymo apskaita, su galimybe ją reguliuoti nuotoliniu būdu (SMS). Pageidaujantiiems kuklesnio ar erdvesnio būsto taip pat turėsiu keletą pasiūlymų. Yra galimybė įsigyti požeminę parkavimo vietą.

Paskirtis,- POILSIO PATALPA
Aukštas 2/5
Plotas - 46,1m² Baigtumas - 100%
Klasikinio stiliaus balkonas 4.3m²

Ppoilsio patalpa yra prestižinėje Druskininkų vietoje šalia Vilniaus alėjos. Greta išsidėstę daugybė patrauklių objektų: SPA centrai, restoranai, muzikinis fontanas. Druskininkų miesto gydyklų kompleksas. 5 minučių atstumu rasite, Druskonio ežerą, Vijūnėlės parką su puikiais pėsčiųjų/dviračių takais bei teniso kortus ir K. Dineikos sveikatingumo parką.

SPORTAS:
Teniso kortai - 400m;
K. Dineikos sveikatingumo parkas - 800km;
Snow Arena - 4km;
Vilkės golfo aikštynas 17km.

-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH485240

Profesionali pagalba parduodant, nuomojant ir įsigyjant nekilnojamąjį turtą:
- Sandoriui reikalingų dokumentų analizė prieš pardavimą;
- Preliminariųjų, rezervavimo sutarčių, priėmimo-perdavimo aktų ir kitų sutarties priedų bei dokumentų parengimas apsaugant jūsų interesus;
- Efektyvi ir itin platų pirkėjų ratą apimanti rinkodara ir marketingo priemonės, pirkėjų srauto monitoringas;
- Jūsų interesų atstovavimas derybose, sutarčių derinime;
- Konsultavimas mokestiniais, juridiniais klausimais.

Teirautis dėl objekto
Ričardas Klincaras
Ober-Haus
Teirautis dėl objekto
Ričardas Klincaras
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą