Skelbimas įkeltas 2024-05-09
Skelbimą peržiūrėjo 1374

Parduodamas namas Linkės vs. 50 000 €

246.31 €/m2
Įsiminė 1
Plotas 203.00 m2
Sklypo plotas 23.00 a
Aukštai 1
Kambariai 6

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Namas
Statybos metai 1984
Įrengimo lygis Dalinė apdaila
Namo tipas Namas
Pastato tipas Medinis
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

  • Elektra
  • Vandentiekis
  • Miesto kanalizacija
  • Vietinė kanalizacija
  • Baseinas

Linkės Ąžuolai - Vilų ir Apartamentų Kompleksas

Čia, toliau nuo miesto triukšmo, kuriasi unikalus gyvenamasis poilsio kompleksas „Linkės Ąžuolai“ – tai ypatinga galimybė gyventi ramiai, ilsėtis ir mėgautis gamtos sukurtu grožiu, kylančiu iš miškų ir upių. Įsivaizduokite savo pačių nuosavą vilą, kuri puikiai įsilieja į aplinką, pasitelkdama estetiškus architektūros sprendimus, kurią supa įvairios laisvalaikio pramogos ir gaivus miškų oras.

Tautinis folkloras neretai ironizuoja, teigdamas, kad gyvenime negalima pasirinkti vien tik tėvų ir kaimynų. Tačiau „Linkės Ąžuolų“ vilų bendruomenė tai gali paneigti. Čia gyventojai turi galimybę pasirinkti savo kaimynus, nes tik pilnavertis ir aktyvus poilsis įmanomas tarp pozityvių bei garbingų žmonių. Bendruomenėje puoselėjama pagarba ir pagalba kaimynams, rodydama, kad senosios lietuvių kalbos vertybės dar neišblėso.

Bendri pomėgiai, tokie kaip išvykos į regioninį parką ir malonumas mėgautis gamtos stebuklais prie upės kranto, vis rečiau pakeičiami miesto triukšmu. Netrukus atsiras padelio ir teniso aikštės, taip pat krepšinio ir futbolo stadionai šalia. Konferencijų salės, sporto klubas ir meno galerija taip pat taps gyventojų laisvalaikio dalimi. Nesvarbu, ar tai bus aktyvus poilsis, ar ramybės troškimas tarp Ąžuolų, kiekvienas atras kuo save užimti visais metų laikais.

Kviečiame susipažinti su mūsų ambicinga vizija "Linkės Ąžuolų" Vilų ir apartamentų komplekse uždaroje teritorijoje. Tai galimybė būti dalimi šio unikalaus projekto.
Pradžia jau dabar.
Ribotas namų ir sklypų kiekis. Tik 10 vienetų po 200 kv.m. Vilos siūlomos pardavimui su sklypais prasidedančiais nuo 20 arų (kiekvieno sklypo erdvė ir planas nurodytas nuotraukose).

Taip pat galite apsilankyti mūsų Facebook puslapyje - https://www.facebook.com/profile.php?id=61557425565031

Jei norite aplankyti ir pamatyti šią nuostabią vietą, kviečiame paskambinti mums, ir mes su malonumu Jums parodysime "Linkės Ąžuolų" komplekso teritoriją.

Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Teirautis dėl objekto
Marius Miškinis
Capital Panevėžys
Teirautis dėl objekto
Marius Miškinis
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą