Skelbimas įkeltas 2024-06-04
Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šį mėnesį/šią savaitę) 5/5/1

Parduodamas namas Utenos m. 105 000 €

700.00 €/m2
Įsiminė 1
Plotas 150.00 m2
Aukštai 2
Kambariai 5

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Namas
Statybos metai 1994
Įrengimo lygis Pilnai įrengtas
Namo tipas Namas
Šildymas Centrinis
Pastato tipas Mūrinis
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

Žalumos apsuptyje, netoli nuo Utenos miesto centro parduodamas tvirtas mūrinis namas. Namas pastatytas 1994 m. Namui priklauso ūkiniai pastatai, vasaros namelis, šiltnamiai, sodas ir 15 arų namų valdos sklypas.
Gyvenamasis namo plotas apie 150 kv.m. Pirmajame namo aukšte yra virtuvė, du kambariai, koridorius ir laiptinė. Antrajame namo aukšte yra 3 miegamieji kambariai. Kiekviename aukšte įrengti visi reikalingi patogumai. Gražiai sutvarkytas mansardinis aukštas. Pro namo langus atsiveria gražūs žalumos kupini peizažai. Namo lubos ir sienos yra išlygintos, sudėti plastikiniai langai. Po visu namu yra rūsys. Centrinė šildymo sistema šildoma dujomis. Yra galimybė šildyti kietu kuru.
Namo kiemas labai gražiai apželdintas daugiamečiais dekoratyviniais augalais. Sutvarkytas namo kiemas, išklotas trinkelėmis. Išbetonuotas įvažiavimas į vidinį namo kiemą. Yra gražus sodas. Įrengti šiltnamiai daržovių auginimui. Šis namas puikus pirkinys šeimoms, norinčioms gražiai ir jaukiai gyventi žalumos apsuptyje, mėgstantiems įsikurti atskiras jaukias erdves. Taip pat šis namas patrauklus investicijoms – jame galima įkurti jaukius svečių namus, ar tiesiog, saugiai įdėti turimus pinigus.

Teirautis dėl objekto
Renata  Boguševičienė
Renatos Namai
Teirautis dėl objekto
Renata Boguševičienė
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą