Skelbimas įkeltas 2024-05-15
Skelbimą peržiūrėjo 2

Parduodamas sklypas Pagirių g., Pagirių k. 19 500 €

250.00 €/a
Įsiminė 0
Plotas 78.00 a

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Sklypas
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

Parduodamas 78 arų žemės ūkio sklypas Pagirių kaime su 130 metrų ilgio Vokės upės pakrante.

Siūloma unikali galimybė įsigyti 78 arų žemės ūkio sklypą, ribojantį su Vokės upės pakrante. Sklypas įsikūręs Pagirių kaime, kuris žinomas savo gamtos grožiu ir ramybe. Su 130 metrų ilgio upės pakrante, jūs turėsite puikią galimybę mėgautis gyvenimu šalia tekančio vandens.

Tai puiki investicija, suteikianti ne tik gamtos grožį ir ramybę, bet ir galimybes žemės ūkio veiklai ar sodybos plėtrai. Nepaisant natūralios aplinkos, Pagirių rajono paslaugos ir infrastruktūra lengvai pasiekiamos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško gyvenimo įkvepiančioje gamtos aplinkoje su visais patogumais šalia. Užsukite ir apžiūrėkite šį sklypą jau šiandien!

Infrastruktūra:

• 12 km iki Vilniaus centro;
• 2 km iki Vilniaus r. Pagirių gimnazijos;
• 0.5 km iki PC "MAXIMA";
• 2.5 km iki Vokės upės ir karjero.

Norite pirkti žemės ūkio paskirties sklypą ir jame statyti namą??
Kas laukia, nuo ko pradėti, kokius dokumentus reikia susitvarkyti?
Namas (gyvenamas) dažniausiai statomas Kitos paskirties, gyvenamųjų namų naudojimo žemės sklypuose. Kitaip tariant - namų valdos sklype. Bet jeigu perkat Žemės ūkio paskirties žemės sklypą ir norite jame statyti namą - turėsite išsiimti ūkininko pažymėjimą, parinkti ūkininko sodybą (toks projektas, kurį galima užsisakyti pas matininkus), tada pasamdyti projektuotoją, kas suprojektuotų namą - parengtų techninį projektą. Jei namą statysite nedidelį - iki 80 m2, viskas paprasčiau. Projekto rengti nereikės, bet ūkininko pažymėjimo vis tiek reikės.
Jei pagal bendrąjį planą, nebus galima pakeisti paskirties, o turėsit mažiau nei 50 arų, statyba nebus galima. Žemės ūkio paskirtyje galima statyti tik turint daugiau nei 50 arų žemės, turint ūkininko pažymėjimą ir pasidarius kaimo plėtros projektą ūkininko sodybos vietai parinkti (taip pat reikės ir toponuotrauką pasidaryti).
Jeigu pagal rajono bendrąjį planą jūsų sklypas patenka į urbanizuotą ar į urbanizuojamą teritoriją, tai kaimo plėtros projekto jums neleis darytis. Reikėtų pasikeisti žemės sklypo paskirtį į Kitą. Paskirtį galima nemokamai pasikeisti nunešus prašymą rajono savivaldybės administratoriui, direktoriui (jie nuspręs, ar galite taip paprastai pakeisti paskirtį, ar reikės daryti formavimo ir pertvarkymo projektą). Darant formavimo ir pertvarkymo projektą, po jo reikės pasidaryti geodezinius matavimus, kad galėtumėte įregistruoti naujos paskirties sklypą. Susitvarkius šias procedūras, kreipkitės į architektą, kuris padėtų jums su namo projekto parengimu-pridavimu.
Jeigu žemės ūkio paskirties žemėje norite statyti namą, tuomet Jums nusipirkus reikės pasidaryti ūkininko sodybos projektą (nustatyti užstatymo zoną), kurioje vėliau architektas suprojektuos namuką. Tik prieš perkant, atkreipkite dėmesį ar nėra melioracijos apribojimo nustatyto visam sklypui. Jis skamba taip "Žemės sklypai, kuriuose įrengtos valstybei priklausančios melioracijos sistemos bei įrenginiai".
Norint statyti žemės ūkio paskirties sklype pirmiausia reikia būti ūkininku ir įregistruoti ūkį tame sklype, parengti atitinkamą kaimo plėtros žemėtvarkos projektą, kuriuo būtų nustatomos statybos zonos. Tuomet galimos statybos.


Domina detalesnė informacija, susisiekite.

Šarūnas Žilinskas
Mob. Tel.: +37065651473
El.paštas: [email protected]
Ukmergės g. 120-2, 4 aukštas, Vilnius
CAPITAL TEAM

Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Teirautis dėl objekto
Šarūnas Žilinskas
Capital Team
Teirautis dėl objekto
Šarūnas Žilinskas
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą