Skelbimas įkeltas 2023-11-07
Skelbimą peržiūrėjo 4

Parduodamas sklypas Sauginių k. 7 500 €

360.58 €/a
Įsiminė 0
Plotas 20.80 a

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Sklypas
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

20,8 arų namų valdos sklypas Jonelaičių g. 9, Sauginiai, Šiaulių r. Iškastas tvenkinys bei drenažas, yra lauko wc. Sklypas 150 metrų ilgio, tad galima įsirengti pavėsinę, kilnojamą namuką, vasarnamį, pirtį, vaikų žaidimo aikštelę toliau nuo kelio. Vieta skirta poilsiui nuo miesto, bet labai greitai pasiekiama automobiliu ar dviračiu (nuo Šiaulių miesto tik asfaltuotas kelias iki pat sklypo). Netoliese elektra, dujos, vandentiekis bei kanalizacija. Prie pat parduotuvė bei autobusų stotelė. Apie 700 metrų iki Bubių tvenkinio ir ten esančios laisvalaikio praleidimo vietos, teritorija nuolat prižiūrima, yra vaikų žaidimo aikštelės, tinklinio aikštelė, maudynių ir žvejybai skirtos vietos, takeliai pasivaikščiojimams, čia vyksta Sauginių bendruomenės susibūrimai bei šventės. Kaina: 7500 Eur.


Sklypas tinkamas saulės elektrinėms įrengti.


Net du kartus daugiau "NT Savas Būstas" parduodamų objektų rasite svetainėje:

www.savasbustas.lt

Turite klausimų ar pasiūlymų? Klauskite, atsakysiu į visus Jus dominančius klausimus.


Norite, kad Jūsų nekilnojamojo turto skelbimas būtų toks pat reprezentatyvus ir plačiai reklamuojamas? Skambinkite, aš tuo pasirūpinsiu!


Šiame skelbime naudojamos nuotraukos yra įmonės ,,Savas būstas‘‘ intelektinė nuosavybė. Jos kopijavimas, savinimasis ar platinimas be leidimo – gali užtraukti atsakomybę. Esame pasiruošę bendradarbiauti, todėl dėl nepriekaištingo būsto fotografavimo – maloniai kviečiame susisiekti.

 

Teirautis dėl objekto
Planuok apžiūrą