Skelbimas įkeltas 2024-06-11
Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šį mėnesį/šią savaitę) 3/3/0

Parduodamas sklypas Turgaus g., Maišiagalos mstl. 12 990 €

1 012.47 €/a
Įsiminė 0
Plotas 12.83 a

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Sklypas
Paskirtis Namų valda
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

  • Detalus planas
  • Patogus privažiavimas
  • Geodeziniai matavimai

Parduodamas erdvus sklypas (Plane Nr. 79) gamtos prieglobstyje, naujame vystomame Ištrūk iš miesto sklypų komplekse.

Mes kuriame išskirtinį ir šiuolaikišką sklypų kompleksą „IŠTRŪK IŠ MIESTO“ Vilniaus užmiestyje, vos 20 kilometrų nuo miesto ribos, ir kviečiame čia kurtis draugišką bendruomenę bei norinčius įgyvendinti savo svajones ir susikurti nuosavą poilsio infrastruktūrą, sodo namelį ar gyvenamąjį būstą natūralios gamtos apsuptyje, neįtikėtinai patogiu atstumu iki miesto, o prireikus į prekybos centrą jį rasite vos už kiek daugiau nei 2 kilometrų.

Įsigydami sklypą taip pat tapsite ir šios bendruomenės nariu. Vieningos bendruomenės tikslas – darni kaimynystė ir bendrų gyvenvietės sprendimų priėmimas, ramios, švarios aplinkos kūrimas ir draugiškos bei saugios gyvenvietės puoselėjimas.

Įkurta VšĮ „Ištrūk iš miesto“ ir kaupiamasis bendrijos fondas, kurį sudaro vienkartinis įstojimo mokestis – 100 €, mėnesinis – 8 € (kaupimui ir administravimui). Papildoma 1.2 % gyventojų pajamų mokesčio parama užtikrins daugiau lėšų bendrijos administravimui, gatvių priežiūrai ir kvartalo infrastruktūros vystymo finansavimui.

Daugiau informacijos www.istrukismiesto.lt

Teirautis dėl objekto
Vilmantas
Teirautis dėl objekto
Vilmantas
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą