Skelbimas įkeltas 2023-10-30
Skelbimą peržiūrėjo 3

Parduodamas sklypas Užpelkių k. 73 500 €

930.26 €/a
Įsiminė 0
Plotas 79.01 a

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Sklypas
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

Parduodamas 79,01 aro žemės sklypas, esantis Užpelkių kaime apie 800 metrų nuo atostogų parko. Sklypas yra taisyklingos formos ir lygaus reljefo, suteikiantis patogumą ir galimybes jo panaudojimui. Sklypui atlikti kadastriniai matavimai ir jis yra žemės ūkio paskirties, tačiau sklypo paskirtį galima keisti.

Sklypas yra erdvus, kuriame turėsite galimybę sukurti privačią ir ramybę skleidžiančią aplinką. Tai puiki vieta tiems, kurie mėgsta gamtą ir trokšta atsitraukti nuo miesto šurmulio.

Dėmesio!! Nuo sklypo iki Palangos centro automobiliu užtrunka tik 10 minučių. Tai reiškia, kad jūs galėsite lengvai pasiekti Palangos miesto centrą ir mėgautis visais jo privalumais, įskaitant restoranus, parduotuves, paplūdimius ir kultūrinius renginius. Be to, iki Klaipėdos kelionė užtrunka tik 20 minučių, todėl jums nebus sunku pasiekti didesnio miesto paslaugas ir galimybes.

Visa tai suteikia puikias galimybes kurti jūsų svajonių namus šioje ramybe ir patogumus teikiančioje vietovėje. Būdamas arti Palangos ir Klaipėdos miestų, sklypas suteikia jums puikią pusiausvyrą tarp natūralios aplinkos ir urbanizmo privalumų.

BENDRA INFORMACIJA:
Kaina – 73 500 EUR
Adresas – Užpelkių k., Kretingos r.
Žemės sklypo plotas – 79,01 a
Žemės sklypo naudojimo būdas – šiuo metu žemės ūkio, bet galima keisti į gyvenamąją.

LOKALIZACIJA:
Palanga - 4 km.
Palangos centras - 8 km.
Klaipėdos centras - 25 km.
Kretinga - 15 km. Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Teirautis dėl objekto
Planuok apžiūrą