Skelbimas įkeltas 2024-06-04
Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šį mėnesį/šią savaitę) 7/7/0

Parduodamos komercinės patalpos J. Basanavičiaus g., Naujamiestis, Vilniaus m. 574 000 €

2 225.50 €/m2
Įsiminė 0
Plotas 257.92 m2
Aukštas 1/4

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Komercinės patalpos
Statybos metai 1956
Įrengimo lygis Kita
Šildymas Centrinis
Pastato tipas Mūrinis
Paskirtys Administracinės
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

Administracinės patalpos su rūsiu ir žemės sklypo dalimi                                                                                                        Parduodamos administracinės patalpos su rūsiu ir žemės sklypo dalimi yra Vilniaus miesto pietvakarinėje dalyje, Naujamiesčio seniūnijoje. Tai didelį žmonių srautą pritraukianti Vilniaus miesto dalis. Pastatas, kuriame yra parduodamos patalpos, yra šalia J. Basanavičiaus ir Švitrigailos gatvių sankirtos ir yra gerai matomas, pastato neužstoja kiti pastatai. Dalyje aplinkinių daugiabučių pirmuose aukštuose suformuotos komercinės patalpos. Vietovės infrastruktūra išvystyta, aplinkinėse teritorijose gausu prekybos centrų, taip pat maitinimo, švietimo ir medicinos įstaigų, vaikų darželių, kitų, komercinės, socialinės, pramogų ir visuomeninės paskirties objektų. Puikus susisiekimas tiek privačiu, tiek visuomeniniu transportu (šalia yra visuomeninio transporto „Algirdo“ stotelė). Automobilių stovėjimas galimas tiek vidiniame pastato kieme, tiek gatvėje, mokamose stovėjimo vietose. Atstumas iki centrinės miesto dalies apie 2 km. Vieta strategiškai patogi komercinei - administracinei veiklai vykdyti ir vystyti.

Parduodamos 257,92 kv. m bendro ploto administracinės patalpos su rūsiu (rūsys – 69,64 kv. m, 1 aukštas – 158,36 kv. m, 2 aukštas 99,56 kv. m). Administracinės patalpos yra pirmame ir antrame pastato aukštuose, du pirmo aukšto langai orientuoti į J. Basanavičiaus gatvę, kiti langai orientuoti į pastato vidinį kiemą. Yra atskira, privati laiptinė patekimui į administracinės patalpas, taip pat du įėjimai iš bendrųjų laiptinių. Rūsio patalpos turi švieslangius, orientuotus į vidinį pastato kiemą. Pastatas, kuriame yra patalpos, 1956 m. statybos, 4 aukštų mūrinis daugiabutis su komercinėmis patalpomis. Vidaus apdaila: sienos – dažytos, san. mazguose plytelės, grindys – laminuota grindų danga ir plytelės, lubos - Armstrong konstrukcijos su įmontuotu apšvietimu, durys – vidaus (skydinės), lauko – metalinės. Komunikacijos: centrinis šildymas iš centralizuotų sistemų (patalpose sumontuoti ketaus radiatoriai), elektra, komunalinis vandentiekis ir nuotekų šalinimas. Yra apsauginė, priešgaisrinė signalizacija. Dalyje patalpų įrengti oro kondicionieriai. Parduodama žemės sklypo dalis 0,0368 ha iš 0,4203 ha bendro žemės sklypo ploto. Sklypas yra artimos trapecijos formos, reljefas – santykinai lygus. Sklype stovi 1075,00 kv. m užstatyto ploto daugiabutis gyvenamasis namas, likusioje dalyje įrengta asfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė bei žalioji zona (parkelis). Sklypas aptvertas, įrengti įvažiavimo vartai į teritoriją. Žemės sklypo naudojimosi tvarka nėra nustatyta, t. y. nuosavybės teise priklausanti sklypo dalis yra šalia ir po pastatu bei nėra tiksliai apibrėžta.


VĮ Turto bankas, įm. k. 112021042, buveinė Kęstučio g. 45, Vilniuje, VIEŠAME ELEKTRONINIAME AUKCIONE parduoda valstybei nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą:  administracinės patalpos (patalpos, plane pažymėtos nuo 54-1 iki 54-26 su priklausiniais, plane pažymėtais: 54-27 (Koridorius 1\1 iš 3,68 kv. m. t. y. 3,68 kv. m.), 54-28 (Sandėlis 1\1 iš 11,91 kv. m. t. y. 11,91 kv. m.), 54-29 (Sandėlis 1\1 iš 13,07 kv. m. t. y. 13,07 kv. m.), 54-30 (Koridorius 1\1 iš 3,93 kv. m t. y. 3,93 kv. m.), 54-31 (Sandėlis 1\1 iš 37,05 kv. m. t. y. 37,05 kv. m.). Bendras plotas 257,92 kv. m, unikalus numeris 1095-6004-0013:0054, Vilnius, J. Basanavičiaus g. 30-1A; 0,0368 ha dalis iš 0,4203 ha žemės sklypo, unikalus numeris 4400-0980-0888, Vilnius, J. Basanavičiaus g. 30.


Žemės       sklypo       paskirtis/naudojimo       būdas(-ai):       Kita     /     Gyvenamosios     teritorijos;     Komercinės     paskirties objektų teritorijos; Visuomeninės paskirties teritorijos.

Teritorijos, kuriose taikomos specialiosios žemės naudojimo sąlygos:

1 . Elektroninių ryšių tinklų elektroninių ryšių infrastruktūros apsaugos zonos (III skyrius, vienuoliktasis skirsnis),

2 . Elektros tinklų apsaugos zonos (III skyrius, ketvirtasis skirsnis),

3 . Požeminio vandens vandenviečių apsaugos zonos (VI skyrius, vienuoliktasis skirsnis),

4 . Šilumos perdavimo tinklų apsaugos zonos (III skyrius, dvyliktasis skirsnis),

5 . Skirstomųjų dujotiekių apsaugos zonos (III skyrius, šeštasis skirsnis),

6 . Vandens tiekimo ir nuotekų, paviršinių nuotekų tvarkymo infrastruktūros apsaugos zonos (III skyrius, dešimtasis skirsnis)

Kitos aukciono sąlygos:

nekilnojamasis turtas yra parduodamas esamos fizinės ir funkcinės būklės. Valstybės įmonė Turto bankas neįsipareigoja nustatyti aktualios nekilnojamojo turto kadastro duomenų būklės.

VĮ Turto bankas neįsipareigoja iškraustyti jame esančių daiktų. 

Žemės sklypo patikėtiniai nėra sudarę susitarimų dėl naudojimosi žemės sklypo dalimis tvarkos.

Žemės sklypas yra nekilnojamosios kultūros vertybės, įrašytos į Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registrą (Vilniaus miesto istorinė dalis, vad. Naujamiesčiu, unikalus kodas - 33653 ir Vilniaus senamiestis, vizualinės apsaugos pozonis, unikalus kodas - 16073), teritorijoje. Jo naudojimas ir tvarkymas bei jame esančių statinių statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbai reglamentuojami Lietuvos Respublikos žemės, Statybos ir Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymais bei jų įgyvendinamaisiais teisės aktais.

Teritorija, kurioje taikomos SŽNS, neįregistruota Nekilnojamojo turto registre: kultūros paveldo objektų ir vietovių teritorijos, jų apsaugos zonos (V skyrius, pirmasis skirsnis); šilumos perdavimo tinklų apsaugos zonos (III skyrius, dvyliktasis skirsnis); skirstomųjų dujotiekių apsaugos zonos (III skyrius, šeštasis skirsnis); elektroninių ryšių tinklų elektroninių ryšių infrastruktūros apsaugos zonos (III skyrius, vienuoliktasis skirsnis); elektros tinklų apsaugos zonos (III skyrius, ketvirtasis skirsnis); vandens tiekimo ir nuotekų, paviršinių nuotekų tvarkymo infrastruktūros apsaugos zonos (III skyrius, dešimtasis skirsnis).

                                                                                                  Aukciono dalyvių registracijos į elektroninį aukcioną pradžia ir pabaiga (data ir laikas): 2024-07-31, 00 val. 00 min. 00 sek.- 2024-08-02, 23 val. 59 min. 59 sek.


Elektroninio aukciono pradžia (data ir laikas) ir preliminarus pabaigos laikas: 2024-08-07, 09 val. 00 min. 00 sek. - 2024-08-08, 13 val. 59 min. 59 sek.


VISOS ELEKTRONINIO AUKCIONO SĄLYGOS, informacija dėl nekilnojamojo turto apžiūros, sutarčių projektų skelbiamos interneto svetainėje https://aukcionai.turtas.lt/aukcionai.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Teirautis dėl objekto
Ieva Telyčėnaitė-Jacko
Turto bankas
Teirautis dėl objekto
Ieva Telyčėnaitė-Jacko
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą