Birutės 9

65000 € - 145000 €
Prienų m., Birutės g. 9
Objekto tipas
Butas
Būklė
Statomas
Aukštų skaičius
4
Kambarių skaičius
2 - 4
Plotas (m2)
42 - 98
Konstrukcija
Mūrinis
Energetinė klasė
A+
Įrengimas
Dalinė apdaila
Šildymas
Centrinis
Birutės 9 1
Birutės 9 2
Birutės 9 3
Birutės 9 4
Birutės 9 1
Birutės 9 2
Birutės 9 3
Birutės 9 4

Apie projektą

BIRUTĖS 9 - NAUJAS PROJEKTAS PRIENUOSE, SUTEIKIANTIS GALIMYBĘ MĖGAUTIS GAMTOS GROŽIU IR PAŽINTI MODERNĖJANČIO MIESTO PRIVALUMUS. Tai projektas, tinkantis jums, jei svajojate važinėti naujais dviračių takais ir iš arti pažinti miestą supančius miškus bei Nemuno vingius, gryno oro prisisotinti vaikštant po šalia esančius parkus, smagiai leisti laiką su vaikais žaidimų aikštelėse, karštomis vasaros dienomis atsigaivinti sutvarkytame tvenkinyje, o atvėsus orams mėgautis vos per 400 metrų nutolusios Prienų sporto arenos bei baseino paslaugomis.

BŪSTĄ ATNAUJINTAME IR PILNAI REKONSTRUOTAME NAME GALITE RINKTIS IŠ 53 BUTŲ SU DALINE ARBA PILNA APDAILA
Kiekvienas butas patogaus išplanavimo su erdviu balkonu, grindiniu šildymu, modernia apskaitos sistema, A+ kategorijos panoraminiais langais.
Siūlome rinktis iš skirtingų tipų butų, galime įdiegti rekuperacinę sistemą, išvedžioti internetą bei kabelinę televiziją. Suteikiame galimybę įsigyti nuosavas parkavimo vietas bei patalpą rūsyje (jame bus įrengtos ir dviračių saugyklos).
Įsigiję butą pirmame aukšte, galėsite mėgautis nuosavu kiemeliu, o tolimesniuose aukštuose pro langą, balkoną ar terasą galėsite grožėtis panorama į Nemuno kilpas, miško peizažą.

Patogiam ir kokybiškam gyvenimui sutvarkyta infrastruktūra, vaikų žaidimų aikštelė, apželdinta aplinka, šalia Nemunas, nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, autobusų stotelės. Mokyklas, darželius, parduotuves, sporto kompleksą su baseinu, polikliniką bei parką su tvenkiniu ir pliažu pasieksite per kelias minutes tiek pėsčiomis, tiek automobiliu.
Kauną, Alytų, Marijampolę pasieksite per 30-40 min., Birštono kurortą - vos per 10 min. automobiliu.

Įsiminė 0