S15

Vilniaus m.
Butas

Spaudos gatvėje, sparčiai besivystančioje Viršuliškių kvartalo dalyje, įsigykite būstus moderniame ir šiuolaikiškame 9 aukštų daugiabutyje. Jame bus vos 51 butas, kurio gyventojai sukurs jaukią, mažą bendruomenę.

Kaina: 75 000-180 000 €
S15 1
S15 2
S15 3
S15 4
S15 5
S15 1
S15 2
S15 3
S15 4
S15 5
Apie projektą

Apie projektą

Savo stilinga architektūra, spalvingumu gyvenamas namas puikiai įsilies į estetišką ir patrauklią rajono teritoriją. Namas yra toliau nuo Pilaitės pr., todėl gyventojų nevargins intensyvaus eismo keliamas triukšmas, o pasivaikščioti ir pailsėti po dienos darbų jie galės šalia savivaldybės įkurtame parke.

Vystytojas, siekdamas suteikti namo gyventojams kuo daugiau patogumo, įrengs Poligrafijos gatvę. Naujoji gatvė paskirstys transporto srautus, tad nereikės gaišti laiko piko metu važiuojant į darbą ar grįžtant namo.

Netikėti pasauliniai įvykiai parodė, kaip svarbu turėti namuose erdvės. Nesigailėsite įsigiję butą šiame projekte, nes butai yra erdvūs ir praktiškai išplanuoti. Visi butai turi ir balkoną, o esantys pirmame aukšte - terasas jaukiems vakarams ar rytinei kavai.

Butai šiame name puikiai tinka ir investicijai. Šalia pastatyti ir dar statomi verslo centrai leis be vargo rasti nuomininkų. Patogioje vietoje esantys butai - puiki galimybė dirbti ir gyventi.

Objekto lokacija

Namas S15 statomas sparčiai plėtojamoje Viršuliškių dalyje. Miesto centrą automobiliu pasieksite vos per 10 minučių. Keliaujantiems be automobilio - vos už 300 m viešojo transporto stotelės, kuriose stoja autobusai, važiuojantys įvairiausiomis kryptimis, tad be vargo pasieksite bet kurią miesto dalį. Mėgstantiems keliones dviračiu - už 300 m nuo namo nutiestas dviračių takas.

Išsirinkai būstą ar turi klausimų?
Projekto brokeriai visada padės.