„Artur Fridman Team“ sėkmės istorija

Pirmadienis, 22 gegužės 2017

Prieš pradėdamas dirbti nekilnojamojo turto brokeriu, ilgą laiką dirbau pardavimo srityje. Prisijungęs prie „Capital“ tinklo, įžvelgiau itin daug šio verslo galimybių. Tapęs brokeriu iškart visiems savo draugams bei pažįstamiems apie tai pranešiau. Po kurio laiko vis primindavau apie save ir, laikui bėgant, tai davė vaisių. Vienas po kito pasipylė prašymai padėti įsigyti ar parduoti nekilnojamąjį turtą.

Padaugėjus darbo, prireikė padėjėjos – taip prisijungė Olga Sočneva. Vienas tikrai nebūčiau visko spėjęs, todėl Olgai esu labai dėkingas už kantrybę ir pagalbą kuriant mano verslą. Vienas mūšio lauke – ne karys, todėl dirbome sunkiai, bet produktyviai. Sugalvojome prekės ženklą „Artur Fridman Team“ ir kvietėme savo draugus jungtis prie mūsų.

„Artur Fridman Team“ sėkmės istorija 1
„Artur Fridman Team“ sėkmės istorija 1

Kadangi sulaukėme nemažai klientų prašymų parduoti žemės sklypus, į savo komandą priėmėme sklypų pardavimo specialistą. „Capital“ klientų vakarėlyje susipažinome su Ala Minina. Žemės sklypų pardavimas išties yra specifinis ir reikalaujantis tam tikrų žinių, tad daugiau nei 10 metų žemėtvarkoje dirbusi Ala kuo puikiausiai susitvarkė su darbais, o mes ją savo komandoje praminėme „sklypų eksperte“.

Po truputį mūsų komanda pasipildė naujais nariais. Artur Savickij pasižymėjo aktyvia klientų paieška, smalsumu bei stipria motyvacija į rezultatus, būtent dėl šių savybių už pasiektus rezultatus buvo apdovanotas kaip geriausias pusmečio naujokas.

Kadangi brokeriams tenka glaudžiai bendradarbiauti su bankais, juolab konsultuoti klientus, nedvejodami į savo komandą priėmėme Astą Kozelienę, turinčią daugiau nei 10 metų darbo patirtį banke.

Na, o Dmitrij Pudikov nusprendė prisijungti, kai pats su mūsų pagalba įsigijo nuosavą butą.

Aktyviai dirbdami ir vienas kitam padėdami visi labai susidraugavome, tobulėjome, dalijomės patirtimi, kartu gilinomės į nekilnojamojo turto specifiką. Brokeris kasdien susiduria su neįprastomis, dažnai ir probleminėmis situacijomis, kurias vienam sudėtinga išspręsti, todėl stipri komanda šioje srityje yra vertybė.

2016-ieji buvo pašėlę metai! Kupini pasiekimų, produktyvaus darbo bei apdovanojimų. Komandos dėka gavau apdovanojimą „Daugiausia sandorių 2016 m. įvykdęs brokeris“, tapau „Legendary“ klubo nariu ir bendroje 2016 m. „Capital“ statistikoje išlaikiau pirmąsias pozicijas.

Nors esame skirtingi, kiekvienas esame geras brokeris. Mus vienija vienas tikslas – noras būti geriausiais! Būtent todėl ir esame geriausių klientų nekilnojamojo turto ekspertai!

Jei norite prisijungti prie mūsų komandos – laukiame Jūsų! Svarbiausia bendravimas, o verslą sukursime! – ARTUR FRIDMAN, tel. +370 659 91 600, artur.fridman@capital.lt.

„Esu darbšti ir atsakinga, orientuota į rezultatą nekilnojamojo turto specialistė. NT versle nesu naujokė, dirbdama Artur Fridman Team nuo pat įsikūrimo sėkmingai sėmiausi žinių iš kitų komandos narių, kartu su jais augome ir tobulėjome. Moku ne tik klausytis, bet ir girdėti. Mano nuomone, tai yra labai svarbu bendraujant tiek su nekilnojamojo turto pirkėjais, tiek su pardavėjais. Puikiai išmanau NT rinką, stebiu jos tendencijas. Mano sėkmės garantas yra tas, kad aš mėgaujuosi darbu, vertinu kiekvieną savo klientą ir darau viską, kad pateisinčiau jo lūkesčius. Tai atspindi puikūs mano darbo rezultatai.

„Nuoširdus ir pozityvus bendravimas – tiesiausias kelias sėkmingo sandorio link!“ – OLGA SOČNEVA LNTAA sertifikuota NT brokerė, tel. +370 605 23 696, olga.socneva@capital.lt, www.olgant.lt.

„Jei darysite tai, ką mokate geriausiai, Jus lydės sėkmė ir sutaupysite laiko. Jūsų laikas – Jūsų pinigai. Patikėkite savo nekilnojamojo turto klausimus specialistams, gaukite kokybę aukščiau kiekybės ir sutaupykite laiko. Turiu ekonominį išsilavinimą bei 12-kos metų bankinę patirtį būsto paskolų bei investavimo srityse. Domėjimasis investiciniais NT projektais bei jų plėtra atvedė mane į stabiliai augančią „Capital“ kompaniją Lietuvoje ir už jos ribų. Jei manote, kad galiu būti naudinga ​ parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą, kreipkitės, mielai padėsiu ir suteiksiu nemokamą konsultaciją.“ – ASTA KOZELIENĖ, LNTAA sertifikuota NT brokerė, tel. +370 698 59 571, asta.kozeliene@capital.lt.

„Kokį sklypą geriausiai pirkti? Ar reikalingi žemės sklypo kadastriniai matavimai? Kam galima parduoti žemės ūkio paskirties sklypą? Kaip vyksta žemės pardavimas? Ar įmanomas žemės sklypo padalijimas? Kokia žemės sklypo kaina? – dažniausiai klientų užduodami klausimai man. Pritaikydama savo žinias ir įstatyminę bazę patarsiu Jums, kaip gauti maksimalią naudą iš savo nekilnojamojo turto, nesvarbu, ar tai bus žemės sklypas, ar namas.

Jūsų šypsena ir rekomendacijos – geriausias mano darbo įvertinimas.“ – ALA MININA, LNTAA sertifikuota NT brokerė, tel. +370 606 00 409, ala.minina@capital.lt

„Nors neseniai pradėjau dirbti brokeriu, visuomet domėjausi NT rinkos tendencijomis. Dirbu ir tobulėju kartu su Artur Fridman Team. Šioje komandoje dirbantys žmonės – tikri savo srities profesionalai, kurie motyvuoja siekti užsibrėžto tikslo. Mano tikslas – suteikti aukščiausios kokybės, efektyvias nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo paslaugas, racionaliai ir objektyviai spręsti iškilusius klausimus. Esu atsakingas, nuoširdus ir komunikabilus, pozityvus bendravimas suteikia man malonumo, savo patirtimi, žiniomis ir ryšiais mielai dalijuosi su klientais. Vertinu kiekvieną žmogų ir stengiuosi atsakingu požiūriu užsitikrinti klientų pasitikėjimą bei ilgalaikį bendradarbiavimą. Kiekvieną dieną tobulinu savo žinias, kad Jums, mieli klientai, galėčiau profesionaliai perteikti nekilnojamojo turto tendencijas ir naujoves bei padėčiau nusipirkti ar parduoti svajonių būstą!“ – DMITRIJ PUDIKOV, NT brokeris, tel. +370 676 66 855, dmitrij.pudikov@capital.lt.

„Mano misija – teikti profesionalias NT paslaugas. Dauguma sandorių vyksta tarpininkaujant NT brokeriui, nes tik savo srities profesionalas padės įvertinti poreikius, biudžetą, galimybes ir pasiūlą. Siūlau Jums kokybišką darbą ir maksimaliai tikslų rezultatą visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais. Individualus dėmesys kiekvienam klientui ir patirtis garantuoja kokybišką paslaugą. Puikios rinkos žinios ir atsidavimas mėgstamam darbui užtikrins saugų ir sklandų procesą. Dirbu komandoje, kurioje padedame vienas kitam tobulėti ir kurti pozityvią aplinką.

„Visada Jums rasiu laiko!“ – ARTUR SAVICKIJ, LNTAA sertifikuotas NT brokeris, tel. +370 624 03 456, artur.savickij@capital.lt

Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai