Dubajuje naujas rekordas - už tuščią sklypą sumokėta 34 mln. dolerių

Antradienis, 25 balandžio 2023

2023 m. balandžio 19 d. privatus pirkėjas įsigijo tuščią sklypą Dubajuje. Už pirkinį, esantį dykynėje, buvo sumokėta 34 mln. dolerių. Tai naujas rekordas emyrato rinkoje.

Sklypas, kurio plotas 2276 kv. m, yra populiarioje Jumeirah Bay saloje, kurią iš žemyninio Dubajaus galima pasiekti tiltu. JAE negyvenantis pirkėjas planuoja sklype statyti šeimos poilsio namus. Pirkėjo tapatybė neatskleidžiama.

Dubajuje naujas rekordas - už tuščią sklypą sumokėta 34 mln. dolerių 1
Dubajuje naujas rekordas - už tuščią sklypą sumokėta 34 mln. dolerių 1

„Tai 125 mln. dirhamų už smėlį“, - sako Andrew Cummingsas, prabangaus būsto „Knight Frank“ Dubajuje vadovas. „Viskas, kas anksčiau patekdavo į spaudą, iš esmės būdavo įspūdingos vilos, prašmatnūs apartamentai ir panašūs objektai. O šįkart rekordininkas – žemės sklypas“.

Dubajaus žemės departamento duomenimis, sklypą pardavėjas įsigijo prieš dvejus metus už 36,5 mln. dirhamų arba 9,9 mln. JAV dolerių. Pardavęs sklypą pardavėjas gavo didžiulį 88,5 mln. dirhamų arba 24,1 mln. JAV dolerių pelną.

„Šiuo metu rinką valdo pardavėjai. Jie gali diktuoti, kokios bus kainos, juolab jog pasirinkimo galimybės, ypatingai pakrantėje, yra labai ribotos“, - sako Lindsey Redstone, viena iš „Knight Frank“ brokerių.

Sklypas rekordininkas yra vienas iš 128, kuriuos pradžioje siūlė įsigyti NT vystymo kompanija „Meraas Holding“. Visi sklypai buvo išparduoti prieš daugelį metų. Kai kurie vėliau buvo perparduoti gerokai aukštesne kaina.

Saloje taip pat yra vienas brangiausių miesto viešbučių „Bulgari Resort“, taip pat būsimas Bulgari švyturio bokštas, kuriame butų kainos muša rekordus dar nebaigus statybų. Geriausi pent-haus tipo apartamentai – devynių miegamųjų butas su penkiomis automobilių stovėjimo aikštelėmis – vasarį buvo parduotas už 410 mln. dirhamų (111,6 mln. JAV dolerių).

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai