For Sale apartment
Didžioji g., Centras, Vilniaus m.
297 000 €
5 870.73 €/m2
- Has kitchen
- Internet
- Washing machine
- Has furniture
- Armed doors
- Packet windows
- Parquet
- TV
- Refrigerator
- Conditioner
PARDUODAMI 2 KAMBARIŲ APARTAMENTAI IŠSKIRTINĖJE VILNIAUS MIESTO VIETOJE –DIDŽIOJOJE GATVĖJE.
---
AR ĮSIVAIZDUOJATE RYTUS SU KAVOS PUODELIU, STEBINT, KAIP SENAMIESTIS PAMAŽU PABUNDA, O VAKARUS – GRĮŽTANT NAMO PER GYVYBINGĄ ROTUŠĖS AIKŠTĘ? ŠIS TURTAS ATVERIA DURIS Į PAČIĄ VILNIAUS ŠIRDĮ – TEN, KUR SUSILIEJA ISTORIJA, KULTŪRA IR MIESTO GYVENIMAS...
---
Šiuo metu butas sėkmingai nuomojamas trumpalaikei nuomai, tačiau jis puikiai tinka ir pastoviam gyvenimui. Galbūt būtent čia atrasite savo jaukius, pilnus šviesos ir komforto naujus namus?
---
INVESTICINIAI RODIKLIAI:
• Metinis užimtumas: ~ 75 %.
• Metinė grąža (ROI): ~ 5,5%.
• Vid. pajamos (atskaičius administravimo mokesčius): ~1315 Eur / mėn.
• Nuomą prižiūri patyręs trumpalaikės nuomos administratorius (organizuoja valymą, svečių aptarnavimą, rezervacijas per „Airbnb“, „Booking.com“ ir kt.)
---
PRIVALUMAI:
• Interjere, kuri kūrė dizainerių komanda, vyrauja šilti, neutralūs atspalviai, erdvėse išlaikyti ir subtiliai akcentuoti autentiški plytų elementai ir funkcionaliai apgalvotas išplanavimas.
• Naudotos TIK aukštos kokybės medžiagos - įrengtos ąžuolinės grindys, grindinis šildymas, mediniai vitrininiai langai, rekuperacijos ir kondicionavimo sistemos, integruota nauja buitinė technika.
• Vieno aukšto kotedžo tipo namas, su atskiru įėjimu.
• Nedidelė, bet jauki terasa su vaizdu į Šv. Kazimiero bažnyčią.
• Patikimas administravimas – nereikalingas papildomas savininko įsitraukimas.
• Išskirtinė lokacija ir didelė trumpalaikės nuomos paklausa su potencialu didesnei grąžai.
• Ramus kiemas su parkavimo galimybe šalia Rotušės aikštės.
---
BENDRA INFORMACIJA:
• Adresas: Didžioji g. 22B, Senamiestis, Vilnius.
• Bendras plotas: 50,59 kv.m.
• Kambarių skaičius: 2.
• Aukštas: 1/3.
• Statybos metai: 1940.
• 2024 metais namas buvo kapitaliai rekonstruotas.
• Šildymas: centrinis-kolektorinis (grindinis).
• Namo tipas: mūrinis.
---
ATSTUMAI:
Gyvendami Didžiojoje gatvėje turėsite visą miestą po kojomis – populiariausi restoranai, teatrai, galerijos ir turistų traukiamos vietos pasiekiami vos per kelias minutes.
AUTOBUSŲ STOTELĖS
~ 0.18 km Rotušė st.
~ 0.31 km Vokiečių st.
~ 0.33 km Užupio st.
PREKYBOS CENTRAI
~ 0.19 km Rimi.
~ 0.23 km IKI EXPRESS.
MOKYKLOS
~ 0.19 km Vilniaus jėzuitų gimnazija.
~ 0.26 km Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija.
~ 0.26 km Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija.
DARŽELIAI
~ 0.14 km Vilniaus darželis "Pasagėlė".
~ 0.20 km Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla.
~ 0.41 km Vilniaus lopšelis-darželis "Krivūlė". Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!



