Londono aukščiausios klasės nekilnojamojo turto rinka stebėtinai klesti

Antradienis, 21 vasario 2023

Nors pandemijos sukeltas prabangaus nekilnojamojo turto bumas Londone baigėsi, aukščiausia rinkos dalis tebėra stipri, teigiama „LonRes“ paskelbtoje ataskaitoje.

Londono aukščiausios klasės nekilnojamojo turto rinka stebėtinai klesti 1
Londono aukščiausios klasės nekilnojamojo turto rinka stebėtinai klesti 1

Sausio mėnesį turtingi būsto pirkėjai daugiau nei 5 mln. svarų kainuojančių būstų Londone įsigijo net 92 proc. daugiau nei 2022 m. sausį ir 43 proc. daugiau nei 2019 m. sausį.

„Atrodo, kad pardavimų ir kainų atsigavimas šiame segmente paskatino pardavėjus pradėti savo prabangaus turto pardavimo procesą“. Ataskaitoje teigiama, kad parduodamų namų, kurių vertė yra 5 mln. svarų, skaičius šiuo metu yra 15 proc. didesnis nei pernai.

Sausio mėnesį pagrindiniame Didžiosios Britanijos sostinės centre, kuriame yra Čelsis, Kensingtonas, Meiferis ir Naitsbridžas, nekilnojamojo turto aktyvumas grįžo į 2019-ųjų lygį.

„Pandemijos bumas baigėsi didelėje dalyje Londono prabangaus būsto rinkos, tačiau aukščiausios klasės segmentas vis dar stiprus“, – pranešime teigė „LonRes“ generalinis direktorius Anthony Payne'as.

„Apskritai būsto rinkos aktyvumas sausio mėn. buvo mažesnis nei pastaraisiais metais, nes dėl aukštesnių palūkanų normų ir sumažėjusios paklausos pardavimų aktyvumas sumažėjo iki priešpandeminio lygio“, – sakė jis.


Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai