Namas Nidos „mažajame Paryžiuje“: investicija pakeisianti gyvenimą

Antradienis, 30 kovo 2021

Ar žinote, kuri Nidos vieta vadinama „mažuoju Paryžiumi“? Tai jaukus rajonas šalia pušyno, netoli kopų, kuriame namus su meile sau statėsi vietiniai gyventojai. Čia nėra naujos statybos, tik į kraštovaizdį puikiai įsiliejantys kelių aukštų namukai, kuriantys jaukiai romantišką „prancūzišką“ atmosferą. Įsigyti nekilnojamą turtą tokioje vietoje – daugelio svajonė, tačiau čia beveik niekas neparduodama. Ir tik retais atvejais rinkoje atsiranda objektas, kuris gali tapti puikia investicija, o gal net iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą.

Būtent toks objektas yra šiuo metu Nidoje, Kopų gatvėje, parduodamas dviejų aukštų, 325 kv. m.  ploto gyvenamasis namas, kuriame – 11 apartamentų (kiekvienas su atskiru sanitariniu mazgu), mansarda ir didžiulis pusrūsis. Tai rami vieta pušyne, į kurią atsitiktiniai vaikštinėtojai retai užsuka, tačiau Nidos centras, restoranai, marios, jachtklubas, pakilimas į kopas – visiškai šalia.

Namas Nidos „mažajame Paryžiuje“: investicija pakeisianti gyvenimą 1
Namas Nidos „mažajame Paryžiuje“: investicija pakeisianti gyvenimą 1
Taip pat skaitykite

Šiuo metu namas naudojamas kaip turistų apgyvendinimo apartamentai ir jau yra rezervuotas visai vasarai. „Tai unikalus statinys, kurio vidus gali išlikti toks pat arba gali būti pertvarkomas, yra net galimybės kiek plėstis“, – sako nekilnojamo turto ekspertas Germanas Jarcevas.

Germanas Jarcevas

Jis pasakoja, kad namo savininkė, Nidos gyventoja, ilgus metus jame itin sėkmingai vystė nuomos verslą, tačiau likusi gyventi viena, suprato, kad pagaliau atėjo laikas mylimą namą perduoti į kitas rankas. Anot jos, būsimų savininkų sprendimas nekeisti dabartinės namo funkcijos ir naudoti jį kaip apartamentus svečiams arba nediduką motelį, ypač džiugintų ir ji pasirengusi perduoti visą ilgametę tokio verslo patirtį, pasidalinti kontaktais, jei reikės, padėti būsimam savininkui toliau vystyti tai, kas jai taip gerai pažįstama. Namas turi stabilią klientų bazę  – daugybė šeimų įpratusios čia praleisti kiekvienas atostogas ne tik vasarą, bet ir ne sezono metu.

Kiekviename namo aukšte įrengta po penkis skirtingo interjero kambarius su atskirais tualetais, dušais arba voniomis. Kiekviename aukšte  – jaukūs balkonėliai, kuriuose miela įsitaisyti ir stebėti, kaip besileidžianti saulė rausvina pušų viršūnes. Kai kurie pirmo aukšto apartamentai turi nuosavą išėjimą į lauką. Vos prašvitus galima leistis į malonų pasivaikščiojimą ar pasibėgiojimą mišku, kuris puikiai prižiūrėtas, su įrengtais paženklintais takais ir įdomia informacija apie vietinę gamtą. Mansardoje – apartamentas su dideliu vonios kambariu: puiki erdvė norintiems daug laiko praleisti tik dviese. 

Pusrūsyje – didžiulė erdvė, kurioje įrengta virtuvė, dvi salės, san. mazgas, pagalbinės patalpos. Erdvė tinkama šventėms, gali būti naudojama, kaip bendras valgomasis, poilsio, o galbūt, ir darbo zona. Juk pastaruoju metu daug žmonių dirba nuotoliniu būdu, tad ir ateityje darbą ir poilsį derinančių neturėtų stigti. Name yra visos komunikacijos, greitas internetas.

Apartamentai veikia ne tik sezono metu. Čia ramius rudens vakarus leidžia tie, kurie nenori, kad vasara baigtųsi. O žiemos šventės apartamentuose visada pilnos šurmulio ir svečių. Šaltuoju metu galima naudoti ne visą namą, o tik jo dalį ir taip sutaupyti šildymo kaštų.

Namas gali džiuginti ir dar vienu privalumu, kuris Nidoje yra aukso vertės. Jis  stovi  šešių arų žemės sklype, todėl aplinka – privati ir visiškai sutvarkyta. Ją galima palikti tokią pat arba performuoti pagal savo skonį bei išmonę ir suteikti dar daugiau nuomos kainą keliančių pridėtinių verčių. Nidos parkavimo problemos namą taip pat aplenkia – jam skirta 11 vietų automobiliams.

Naujas savininkas gali nevaržomai rinktis, ką norėtų su šiuo unikaliu objektu nuveikti ateityje. Jį galima vos nusipirkus naudoti – namas visiškai funkcionalus, parduodamas su visais baldais, įranga. Tai pat jį galima padalinti į atskirus butus. Galima atnaujinti erdves ir nuomoti jo dalį, o kitą pasilikti savo reikmėms. Galimybių daug ir visos skamba viliojančiai. Specialistai apskaičiavo, kad investicija į tokį nekilnojamą turtą be vargo atsipirktų per dešimtmetį.

Daugiau informacijos: capital.lt ir NT Prie Jūros

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai