Skelbimas įkeltas 2024-06-19
Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šį mėnesį/šią savaitę) 4/1/1

Parduodamas sklypas Vėjo g., Tauralaukis, Klaipėdos m. 450 000 €

4 205.61 €/a
Įsiminė 0
Plotas 107.00 a

Statusas Aktyvus
Objekto tipas Sklypas
Paskirtis Kita
Pardavimas ar nuoma Pardavimas

  • Dujos
  • Elektra

PARDUODAMAS 1,07HA SKLYPAS KOMERCIJAI - SANDĖLIAVIMO PATALPOMS KLAIPĖDOJE, VĖJO G.

Klaipėdos miesto teritorijoje, Vėjo g. parduodamas 1,07 ha sklypas komercijai, sandėliavimui.
Privažiavimas prie sklypų galimas iš Klaipėdos ( Tauralaukio) ir nuo Palangos plento (nuo Mazūriškių pusės). Sklypas lygiuojasi su šalia esančiais verslo kompleksais ir yra matomi nuo Palangos greitkelio, važiuojant į Klaipėdą. Labai patogi vieta smulkiam ir didesniam verslui. Esant poreikiui galima padėti surasti statytojų. Taip pat yra galimybė turėti didelę aikštelę atviram sandėliavimui.
Šios vietos patrauklumas yra tame, kad ten intensyviai vystoma, aplinkui kuriasi įvairūs verslai, didelis gyventojų kiekis. Klaipėdos miesto ribos. Čia galimos vykdyti įvairias veiklas ir kartu turėti sandėliavimo patalpas. Šalia pastatyta pastolių nuomos centras, nuomojamos patalpos verslui. Šio pobūdžio veikloms didelis poreikis tokių patalpų, infrastruktūros. Ši vieta dar bus plėtojama, todėl pagal poreikį gali įsigyti papildomai žemės Jūsų verslo poreikiams užtikrinti. Plėtojantis šiai vietai atsiras dar daugiau galimybių susisiekimo atžvilgiu.
Oficialiai galimas užstatymas vieno aušto statiniui - 2000 kvadr, bet jeigu yra poreikis 2 aukštų tai galima 4000 kvadr., o likusi 1 teritoriją galima naudoti kaip parkingą, lauko sadėliavimą. Analogas šalia esantys sandėliai-komercija ir atviras lauko sandėliavimas. Galimas lankstus atsiskaitymas. Verslai norintys nuomotis šioje vietoje patalpas - prašome kreiptis, padėsime Jums. Detaliau apie visas galimybes galiu pateikti susitikimo metu. Puikiai tinka investijai - komercinių-sandėlių nuomos verslui.

SMULKESNĖ INFORMACIJA
Sklypo plotas: 107 arai (esant poreikiai galima parduoti papildomai apie 100 arų sklypą)
Galima padėti pastatyti "sandwish" tipo pastatus
Asfaltas: 1 kvadr. metras - 80 Eur
Galimas aukštingumas: 8 metrai
Aukštų kiekis: 2 (2 aukštas antresolė)
Kaina: 450 000 Eur
Galimi trys dideli pastatai: stačio trikampio formos ( analogas šalia esantys pastatai).

PATALPŲ PRITAIKYMAS
Šios patalpos yra tinkamiausios sandėliavimui, komercijai (plovyklai, maitinimo įstaigoms, ofisui, veterinarijai ir kt.), bet galima gamyba su administracinėmis patalpomis.
Labai patogu tokioje vietoje turėti gamybą, sandėliavimą ir adiministracines patalpas, kur klientai viską gali gauti vienoje vietoje.
Patalpos yra vientisos erdvės, bet galima jų plotus formuoti, pagal poreikį. Antrame aukšte galima daryti administracines patalpas, pirmas- gamyba, komercija, sandėliavimas.
Patekimas į patalpas gali būti padarytas atskirai. Administracijai iš Arimų gatvės, o klientams iš aikštelės pusės.
Dėl detalesnės informacijos apie NT objektą ir jo plėtojimo galimybes galite susipažinti paskambinus arba susitikimo metu.

_________________________________________________
BENDRA INFORMACIJA:
• Vieta: Vėjo g., Klaipėda
• Komunkacijos: reikia įsirenginėti patiems
____________________________________________________________________________________________


Visus naujausius CAPITAL nekilnojamojo turto skelbimus rasite mūsų internetiniame puslapyje www.capital.lt. Kviečiame apsilankyti!

Teirautis dėl objekto
Kazys Bagdonas
Capital Klaipėda
Teirautis dėl objekto
Kazys Bagdonas
Daugiau apie mane
Planuok apžiūrą