Realu.lt

Po netikėtų vestuvių Pamela Anderson parduoda namą Malibu

Po netikėtų vestuvių Pamela Anderson parduoda namą Malibu

Viename populiariausių rajonų esanti vila parduodama už 15 mln. JAV dolerių.

Kas atsitiko? 53 metų Holivudo žvaigždė siūlo vilą su keturiais miegamaisiais ir keturiomis voniomis elitiniame Malibu rajone už 14,9 mln. JAV dolerių. Aktorė, Kalėdų išvakarėse slapta ištekėjusi už savo asmens sargybinio Dano Hayhursto, nusprendė keliauti į šiaurę ir apsigyventi savo senelės name Vankuveryje, Kanadoje. Jiedu su D. Hayhurstu ten apsistojo ir per COVID-19 pandemiją, pranešta žurnale „People“.

Citata. „Laikas grįžti prie savo šaknų. Vėl kuriu gyvenimą čia, kur viskas prasidėjo. Dėl „Playboy“ palikau savo miestelį, kai man buvo vos daugiau nei dvidešimt metų, apkeliavau visą pasaulį ir pagaliau grįžau namo“, – atvirauja aktorė.

Anderson nekilnojamąjį turtą Kanadoje įsigijo prieš tris dešimtmečius, o dabar remontuoja ir pertvarko namą norėdama susikurti asmeninį ekologiško rojaus kampelį.

Apie vilą. Ekologiškumas – pagrindinis aktorės 510 kv. metrų namo Malibu paplūdimyje dizaino bruožas. Pastatas stovi 590 kv. metrų sklype. Tai privati, uždara rezidencija, kurioje yra namas svečiams, terasa ant stogo su židiniu, baseinas ir SPA. Iš pagrindinio namo galima patekti į vieną prabangiausių paplūdimių šiame rajone.

Aktorė prisipažįsta, kad jos mėgstamiausia vieta name – pagrindinis miegamasis „su tropiniu dušu ant tikmedžio grindų, greta esančia pirtimi ir vonia“.

Išsamiau. P. Anderson persikėlė į Vankuverį praėjus dviem mėnesiams po uždaros vestuvių ceremonijos jos namuose Kanadoje. Po vestuvių aktorė pasitraukė iš socialinių tinklų, paskutiniame savo „Instagram“ įraše pasakiusi, kad dabar ją labiau įkvepia skaitymas ir poilsis gamtoje.

Kas dar? Namus Malibu taip pat parduoda Pierce‘as Brosnanas ir Kristenas Stewartas.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena