Realu.lt

Airbnb Ukrainos pabėgėliams siūlo 100 000 būstų

Airbnb Ukrainos pabėgėliams siūlo 100 000 būstų

Kompanija Airbnb ir Airbnb.org paskelbė, jog pasiūlys nemokamą trumpalaikį būstą 100 000 pabėgėlių, bėgančių iš Ukrainos. Patiriamos išlaidos bus kompensuotos kompanijos, aukotojų ir dosniųjų šeimininkų sąskaita.

Airbnb vadovybė išsiuntė laiškus visiems Europos lyderiams, pranešdama apie kompanijos ketinimus. Kompanijos išplatintame pranešime teigiama, kad Airbnb glaudžiai bendradarbiaus su šalių, priimančių ukrainiečius, vyriausybėmis, kad optimaliausiai patenkintų konkrečios šalies poreikius.

Pastarasis žingsnis nėra naujas kompanijos veikloje. Airbnb.org yra gerai žinoma kaip ne pelno siekianti organizacija, remianti žmones krizės metu. Praėjusią savaitę kompanija paskelbė, kad suteikė būstą 21 400 afganų pabėgėliams ir išsikėlė naują tikslą - suteikti dar 20 000 būstų pabėgėliams iš Afganistano, Afrikos, Artimųjų Rytų, Centrinės ir Pietų Amerikos bei kitų regionų. Kompanijos pasiūlymas suteikti bent laikiną būstą 100 000 pabėgėlių iš Ukrainos papildo jau pradėtas kampanijas.

Be paramos pabėgėliams Airbnb.org jau beveik dešimtmetį skubiai suteikia būstą tiems, kam jo labiausiai reikia. 2020 m. Airbnb šeimininkai visame pasaulyje atvėrė savo būstų duris dešimtims tūkstančių darbuotojų, kovojančių su COVID-19 plitimu. Praėjusiais metais organizacija taip pat suaktyvino savo reagavimo į ekstremalias situacijas programą, kad aprūpintų žmones, nukentėjusius nuo niokojančių potvynių visoje Vakarų Europoje.

Airbnb.org dirbs tiesiogiai per ne pelno siekiančias organizacijas, kurios yra atsakingos už pabėgėlių apgyvendinimą.

Pasidalink naujiena