Realu.lt

„Akropolis Group“ Rygos „Akropolio“ statybai iš SEB banko skolinasi 106,5 mln. eurų

„Akropolis Group“ Rygos „Akropolio“ statybai iš SEB banko skolinasi 106,5 mln. eurų

Prekybos centrus „Akropolis“ valdanti „Vilniaus prekybos“ grupės bendrovė „Akropolis Group“ Rygos „Akropolio“ statybai iš SEB banko skolinasi 106,5 mln. eurų.

Prekybos centro statybų finansavimo sutartį su SEB banku gruodžio 8 dieną pasirašys projektą vystanti grupės bendrovė M257, pranešė „Akropolis Group“.

„Visi Rygos „Akropolio“ statybų darbai vyksta pagal planą – pastatas sparčiai kyla, o 2019 metų sausį palnuojama baigti jo statybos darbus“, - pranešime sakė „Akropolis Group“ valdybos pirmininkė Saulė Zabulionytė.

Bendras Rygos „Akropolio“ plotas sieks 98 tūkst. kvadratinių metrų, iš jų apie 9 tūkst. užims biurų pastatas. Prekybos centre įsikurs daugiau nei 200 parduotuvių, kavinių ir restoranų, ledo arena, 9 salių kino centras, boulingo klubas, vaikų žaidimų erdvė.

„Akropolį“ stato „Merko Ehitus“ grupės įmonė „Merks“ ir Lietuvos bendrovė „Mitnija“. Iš viso į jį bus investuota apie 200 mln. eurų.

„Akropolis Group“ valdo nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje, jai taip pat priklauso bendrovė „Delano“.

Pasidalink naujiena