„Amazon” įkūrėjas už 78 mln. dolerių įsigijo rezidenciją Havajuose

Ketvirtadienis, 11 lapkričio 2021

„Amazon“ įkūrėjas Jeffas Bezosas už 78 mln. dolerių įsigijo rezidenciją Havajuose, La Perouse įlankoje, Maui saloje. Snaudžiančių ugnikalnių apsuptos rezidencijos plotas yra 5,7 ha. Tačiau vietos gyventojai nelabai džiaugiasi tokia kaimynyste.

Iki Bezoso vila priklausė Schatzų šeimai, kuri 1996 metais ją nusipirko už 4,2 mln. dolerių. Pagrindinis namas yra 413 kv. m ploto, jame yra trys miegamieji ir trys vonios kambariai.

„Amazon” įkūrėjas už 78 mln. dolerių įsigijo rezidenciją Havajuose 1
„Amazon” įkūrėjas už 78 mln. dolerių įsigijo rezidenciją Havajuose 1

Antrame 170 kv. m ploto pastate įkurti svečių namai su dviem miegamaisiais ir dviem vonios kambariais. Trečiasis pastatas - 168 kv.m. ploto su trimis miegamaisiais ir vienu vonios kambariu.

Rezidencija yra jūrinės žvejybos rezervato teritorijoje. Ją supa snaudžiantys ugnikalniai, vienas kurių paskutinį kartą išsiveržė 1790 m. Mokslininkų teigimu, kitas išsiveržimas planuojamas po 500 metų.

Vietiniai Havajų gyventojai nelabai džiaugiasi „žvaigždžių“ kvartalu. Be Bezoso, „Facebook“ generalinis direktorius Markas Zuckerbergas neseniai nusipirko 240 hektarų teritoriją Kauai saloje už 53 mln. Jam taip pat priklauso 280 hektarų žemės vienoje iš Havajų salų. „Oracle“ įkūrėjui Larry Ellisonui priklauso didžioji dalis Lanai salos, esančios netoli Maui pakrantės.

Vietos gyventojai pergyvena dėl žalos aplinkai ir dėl nekilnojamojo turto kainų, kurios dėl tokių kaimynų gali smarkiai išaugti.

Rugsėjo viduryje Bezosas nemažą pinigų sumą paaukojo ne pelno organizacijai Hawaii Land Trust, kuri rūpinasi Havajų gamtos išsaugojimu, taip pat kelioms kitoms vietinėms labdaros organizacijoms. Tačiau jo investicijos į salą vargu ar padės saugoti unikalią salų gamtą, nes „Amazon” įkūrėjas labai mėgsta keliauti privačiais lėktuvais.

Beje, Bezosas savo portfelio išplėtimui šiuo metu ieško kitų nekilnojamojo turto objektų už Maui ribų, o Montage Kapalua įlankoje - namų savo tėvams.

Šaltinis: prian.ru

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai