Realu.lt

Amerikietiškos tradicijos Lietuvoje: ateini ir gyveni

Amerikietiškos tradicijos Lietuvoje: ateini ir gyveni

Dar visai neseniai pirkti įrengtą būstą neatrodė labai patrauklu. Juk kur tuomet „pasireikši“ jį įsirengdamas... Tačiau besikeičiantis gyvenimo tempas, kai imame labiau vertinti savo laiką, diktuoja naujas tendencijas. Naujas visiškai įrengtas būstas, kuriame gali iškart apsigyventi, jau tampa šiuolaikinio pirkėjo svajone.

Išaugus įrengtų butų poreikiui, mūsų šalies (ypač Vilniaus) rinkoje pastebima ir jų pasiūla. Siūlomi tiek jau visiškai įrengti butai, tiek galimybė pakankamai paprastai, pasinaudojant internete esančia buto apdailos sąmatos sudarymo skaičiuokle, sužinoti jo įrengimo kainą bei užsisakyti dominančias paslaugas.  Įrengto būsto tendencija „ateini ir gyveni“, arba „all inclusive“, atspindi amerikietiškąsias tradicijas, kai įsigyti butą su visais baldais, buitine technika ir net indais yra tiesiog praktiška ir patogu.

 

Kodėl patogiau rinktis jau įrengtą būstą

Sutaupysite labai daug savo laisvo laiko ir išvengsite galvosūkio lakstydami po statybinių medžiagų ir interjero parduotuves. Taigi, paprastai išspręsite daugybę nepaprastų klausimų. Manote, kad kieno nors kito kurtas interjeras gali netikti / nepatikti? Juk galite išsirinkti ir tokį, kuris jums patiks.

 

Įsigyti butą su visais baldais, buitine technika ir net indais yra tiesiog praktiška ir patogu.

 

Įsigyjant naują ir jau visiškai įrengtą būstą, privalumai akivaizdūs. Pavyzdžiui, įvertinkite tai, kad statytojas ir architektas pasirūpino, jog būstas būtų tinkamai suplanuotas. Interjero dizaineris, priklausomai nuo būsto tipo ir tikslinių jo gyventojų (namas / rajonas orientuotas į šeimas su vaikais, jaunimą ir pan.), apgalvojo ir atitinkamai sukūrė patogų, vizualiai patrauklų, universalų interjerą. Apdailos meistrai pasirūpino, kad viskas būtų įrengta kokybiškai ir ilgaamžiškai. 

 

Siūlomi tiek jau visiškai įrengti butai, tiek galimybė pakankamai paprastai, pasinaudojant internete esančia buto apdailos sąmatos sudarymo skaičiuokle, sužinoti jo įrengimo kainą.

 

Patikėkite įrengimo darbus ir galvosūkius savo srities profesionalams. Norisi paminėti ir laiką, skiriamą šeimai ar kelionėms. Raskime jo daugiau, pasitikėdami plėtotojais, NT brokeriais, apdailos specialistais ir visišką būsto įrengimą siūlančiomis įmonėmis. Arba tiesiog raskite ir išsirinkite kieno nors kito sugalvotą ir sau kurtą, tačiau jums patinkančio interjero būstą.

 

TEKSTAS – Tomo Grižo

Pasidalink naujiena