Realu.lt

Artėja septintasis „Open House Vilnius“ festivalis: skelbiamas lankytinų pastatų sąrašas

Artėja septintasis „Open House Vilnius“ festivalis: skelbiamas lankytinų pastatų sąrašas

Septintasis „Open House Vilnius“ festivalis kvies vilniečius ir miesto svečius pasinerti į architektūrą bei vėl lankytis pastatuose, šių metų programoje daugiau nei 50 ypatingų architektūrinių objektų. Vilniaus atviros architektūros savaitgalis vyks liepos 3–4 dienomis.

Šių metų renginio tema – architektūra yra jausmas. Pastatai mums gali kelti įvairius jausmus – jaudinti, stulbinti, įkvėpti, sužavėti, užgniaužti kvapą, sukelti prisiminimų bangą, gluminti ar net bauginti. Tiek architektas, tiek pastato žiūrovas ar lankytojas savo santykį su pastatu patiria savitai. „Open House Vilnius“ pakvies pajausti architektūrą ir atrasti, kokius jausmus mums sukelia pastatai, kokią žinutę juose užkodavo architektai, kaip ją suprantame dabar ir kaip supratome prieš pusę amžiaus.

„Nekantraudami laukiame, kada lankytojai ir mūsų didelis būrys savanorių galės gyvai ir saugiai susitikti išskirtiniuose architektūros objektuose ir vėl pajusti gyvo Vilniaus dvasią. Renginio metu užtikrinsime saugumą ir laikysimės galiojančių LR Vyriausybės taisyklių. Džiaugiamės, kad šiemet lankytojus pakviesime į tradicinio formato renginį su gyvomis ekskursijomis pastatuose“, – sako projekto vadovė Adelė Dovydavičiūtė.


Atviro architektūros savaitgalio pastatų sąrašą rasite: openhousevilnius.lt

Šaltinis: sa.lt

Pasidalink naujiena