Atsinaujinantys Petrašiūnai: tarp gamtos ir patogios infrastruktūros

Antradienis, 07 gegužės 2024

Autorius: Realu.lt

Nepelnytai pamirštas Kauno perlas išgyvena stulbinamą transformaciją. Petrašiūnai, kadaise apleistas rajonas, šiandien tampa patrauklia vieta gyventi įvairaus amžiaus ir socialinės padėties žmonėms. Sparčiai gerėjanti infrastruktūra, dinamiška bendruomenė, nauji gyvenamieji projektai ir patrauklios būsto kainos – priežastys, lemiančios augantį Petrašiūnų populiarumą. Vienas ryškiausių rajono projektų, ypatingai puošiantis Petrašiūnus, – „Pažaislio apartamentai“. Kuo jis unikalus ir kokius sprendimus būsto pirkėjams siūlo projekto vystytojas?

Tarp gamtos ir patogios infrastruktūros

Petrašiūnai – Kauno miesto dalis, įsikūrusi dešiniajame Nemuno krante, rytiniame miesto pakraštyje. Iki miesto centro – vos 5 km. Petrašiūnai yra patogiai pasiekiami viešuoju transportu. Automobiliu iki Kauno centro nuvažiuoti galima vos per kelias minutes.

Petrašiūnų apylinkėse gausu žaliųjų zonų, tokių kaip Pažaislio parkas, Petrašiūnų ąžuolynas. Nemuno pakrantėje driekiasi vaizdingi pėsčiųjų ir dviračių takai. Dalis Petrašiūnų priklauso Kauno marių regioniniam parkui.

Petrašiūnų geografinė padėtis suteikia rajonui unikalų žavesį. Čia galima mėgautis gamtos grožiu, ramybe, kartu lengvai pasiekti Kauno centro patogumus. Be to, rajono plėtra ir atnaujinimas atveria naujas galimybes gyventi patogiai ir moderniai.

Nauji vėjai Petrašiūnuose

Petrašiūnai yra sparčiai besivystantis rajonas, kuriame nuolat įgyvendinami nauji statybų projektai. Čia kyla modernūs gyvenamieji kvartalai, biurų pastatai, prekybos centrai ir kitos komercinės patalpos. Nuolatinis atsinaujinimas ir investicijos į rajoną daro Petrašiūnus patrauklia vieta ne tik gyventi, bet ir kurti verslą.

Petrašiūnų gyventojai – tai įvairaus amžiaus ir socialinės padėties žmonės. Rajone gausu jaunų šeimų, kurios vertina patrauklią būsto kainą ir gerą infrastruktūrą. Taip pat Petrašiūnai tampa vis patrauklesni senjorams, ieškantiems ramaus ir jaukaus rajono su visa reikalinga infrastruktūra netoliese.

Petrašiūnuose auga ir komercinio turto paklausa. Naujuose projektuose įrengiamos komercinės patalpos, kuriose kuriasi parduotuvės, kavinės, grožio salonai ir kitos įmonės.

„011“ naujos statybos marketingo ir pardavimo atstovas Gediminas Buntis taip pat pastebi spartų šios miesto dalies virsmą iš pramoninio į labiau patrauklų gyventojams. Jis pasakoja, jog per pastarąjį dešimtmetį Petrašiūnai, kuriuose gausu fabrikų, gamyklų, logistikos ir kitų pramonės verslų, sulaukė nemažai investicijų ir žinomų pramonės vardų, kurių atėjimas pakeitė šios miesto dalies infrastruktūrą. „Atsinaujino pagrindinės gatvės, buvo renovuoti seni daugiabučiai, pietrytinio aplinkkelio statybos juda pabaigos link. Juo paleidus eismą, atlaisvės Petrašiūnų gatvės, o pasiekti magistralinius kelius bus labai paprasta ir greita. Daug teigiamų procesų įvyko, o kartu su šiais įvykiais nesnaudė ir NT rinka su naujakuriais“, - pasakoja G. Buntis. Petrašiūnus atrado jaunos šeimos, norinčios gyventi netoli centro ir tuo pačiu pašonėje turėti gamtos perlų – ošiančias Kauno marias ir Petrašiūnų pusiasalyje įrengtą Pažaislio pažintinį taką. Verslas, reaguodamas į paklausą, siūlo pirkėjams naujų A++ energinės klasės būstų.

Petrašiūnų perlas – „Pažaislio apartamentai“

„Pažaislio apartamentai“ – tai išskirtinis gyvenamasis projektas Kaune, siūlantis aukščiausios klasės butus su nuostabiais vaizdais į Pažaislio kraštovaizdį. Įsikūrę ramioje vietoje, apsupti žalumos, tačiau tuo pačiu metu arti miesto centro, šie apartamentai puikiai tinka tiems, kurie ieško modernaus ir patogaus gyvenimo būdo.

„Pažaislio apartamentai“ – modernus gyvenamasis kompleksas, iškilęs vaizdingoje Petrašiūnų vietoje, greta Kauno marių ir Pažaislio vienuolyno. Antrojo etapo trijų aukštų daugiabutyje siūlomi įvairaus dydžio ir išplanavimo butai – nuo 1 iki 3 kambarių. Visi butai yra erdvūs, šviesūs ir paruošti moderniam įrengimui. Laisvų butų projekte sparčiai mažėja. Tai rodo, jog būsto pirkėjams šis projektas yra itin patrauklus.

Projektas pasižymi aukšta statybų kokybe ir šiuolaikiniais architektūriniais sprendimais. Daugiabutis „Pažaislio apartamentai“ unikalus tuo, jog jis statomas iš plytų, kas šiandieninėje gyvenamųjų namų statyboje jau yra gan retas reiškinys. Dažniausiai statytojai renkasi blokelius, kurie leidžia paspartinti statybos darbų eigą. Plytų mūras užtikrina geresnę garso ir šilumos izoliaciją, kartu didina gyvenimo komfortą.

Daugiabutis yra A++ energinės klasės. Projektas sukurtas atsižvelgiant į aplinkosaugos aspektus, naudojant tvarias medžiagas ir technologijas.

Pažaislio apartamentų komplekse yra visa reikalinga infrastruktūra patogiam gyvenimui. Čia yra vaikų žaidimų aikštelės, dviračių saugyklos, automobilių stovėjimo aikštelės ir kiti patogumai.

Nekilnojamojo turto ekspertas G. Buntis, kalbėdamas apie „Pažaislio apartamentus“, akcentuoja kokybiškos statybos ir ekonomiško būsto derinį. „Mano požiūriu, „Pažaislio apartamentų“ projektas turėtų būti labai patrauklus ieškantiems kokybiškos statybos ir taupaus būsto. Šio projekto vystytojai turi atsakingą požiūrį – siekia ne maksimalaus pelno, o gyvenimo komforto būsto pirkėjams, todėl ir suprojektavo vos trijų aukštų daugiabutį, nors galėjo šioje vietoje statyti penkių ar net devynių aukštų gyvenamąjį pastatą“, - sako „011“ ekspertas. Jis atkreipia dėmesį, jog šiame projekte nebus daug kaimynų, nes name tik 24 butai, kurie pasiskirstys per dvi erdvias laiptines. 

„Pažaislio apartamentų“ gyventojai galės mėgautis ramiu ir idilišku gyvenimo būdu, apsuptu gamtos grožio. Tuo pačiu metu jie bus arti visko, ko reikia patogiam gyvenimui, įskaitant parduotuves, restoranus, mokyklas ir viešojo transporto stoteles.

Parduoti seną ir įsigyti naują – kodėl gi ne?!

Senos statybos butuose gyvenantys žmonės dažnai tampa savo namų įkaitais. Senos statybos butai dažnai tampa našta, o ne džiaugsmu. Neefektyvus šildymas, prasta renovacija, pasenęs ir nepatogus išplanavimas bei nuolat didėjančios priežiūros išlaidos vargina daugelį gyventojų. Deja, vis dar nedidelė dalis jų ryžtasi pakeisti savo senąjį būstą į naujesnį ar visiškai naują. O visai be reikalo!

Naujos statybos butai turi daugybę privalumų. Šiuolaikinės statybos technologijos užtikrina geresnę šilumos izoliaciją ir mažesnes eksploatavimo išlaidas. Nauji butai pasižymi patogiais išplanavimais, optimaliai išnaudojamomis erdvėmis, kokybiška apdaila ir moderniomis technologijomis, užtikrinančiomis komfortą ir jaukumą. Yra naujai vystomų projektų patraukliose miesto vietose su išvystyta infrastruktūra, šalia parkų ir kitų poilsio zonų. Nekilnojamojo turto kainos Kaune nuolat kyla, o investicija į naują butą gali tapti pelningu sprendimu ateityje.

Daug metų nekilnojamojo turto srityje dirbantis G. Buntis sako, jog keisti senos statybos būstą į naujos – visada verta. „Augančios senų daugiabučių kainos tiesiog alsuoja į nugarą mūsų naujos statybos butų kainoms. Perkant racionaliai suplanuotą naujos statybos butą, galbūt šiek tiek mažesnį, tačiau gaunant tokį patį kambarių skaičių, teks išleisti nežymiai daugiau, tačiau tai suteiks galimybę gyventi modernių sprendimų, naujausių technologijų ir inžinerinių sistemų name“, - sako G. Buntis. Pasak eksperto, apsigyvenus naujos statybos būste, nebereikės išleisti didelės sumos šildymui, renovacijai ir namo remontams, o sutaupytą skirtumą galima panaudoti atostogoms ar kitiems tikslams.

Parduotas senos statybos būstas ir nedidelė paskola ar sukauptos santaupos gali lengvai tapti raktu į visiškai naują gyvenimo kokybę. „Pažaislio apartamentai“ – puiki investicija į ateitį. Dėl unikalios vietos, aukštos kokybės statybų ir augančios Kauno nekilnojamojo turto rinkos, šių butų vertė ateityje tik didės, o atsinaujinantys Petrašiūnai projektui suteiks dar daugiau pridėtinės vertės.

„Pažaislio apartamentai“

Pardavimo atstovas

Gediminas Buntis

+37065697011

[email protected]