„Baltic Horizon Fund“ pradeda konkursą dėl turto valdymo Baltijos šalyse

Ketvirtadienis, 25 vasario 2021

Nekilnojamojo turto fondas „Baltic Horizon Fund“ pradėjo konkursą turto valdymo ir apskaitos paslaugoms įsigyti. Konkurso metu fondas siekia atrinkti partnerius, teiksiančius „Baltic Horizon Fund“ priklausančio nekilnojamojo turto techninės priežiūros, rinkodaros, nuomos, komercinio valdymo ir buhalterinės apskaitos paslaugas visose trijose Baltijos valstybėse.

Tarptautinis konkursas skelbiamas vadovaujantis fondo veiklos taisyklėmis, pagal kurias turto valdytojas ar valdytojai parenkami kas trejus metus. Nugalėtoją ir būsimą paslaugų teikėją ar teikėjus fondas ketina paskelbti šių metų gegužę.

„Baltic Horizon Fund“ pradeda konkursą dėl turto valdymo Baltijos šalyse 1
„Baltic Horizon Fund“ pradeda konkursą dėl turto valdymo Baltijos šalyse 1

„Reguliari turto valdytojo atranka fondui itin svarbi, kadangi partnerių profesionalumas ir teikiamų paslaugų kokybė tiesiogiai susijusi su viso fondo veiklos rezultatais. Todėl rinkdamiesi paslaugų teikėją ypatingą dėmesį skirsime ne tik jo patirčiai ir kompetencijai, bet ir ASP kompetencijoms. Veikiame tvariai ir vadovaujamės aplinkos apsaugos, socialiniais ir valdysenos skaidrumo principais, todėl  partnerystė, grindžiama tomis pačiomis vertybėmis, ir toliau lieka mūsų tikslu“, – pažymi fondo valdytojas Tarmo Karotam.

Fondo valdomo turto portfelį sudaro 15 komercinės paskirties nekilnojamojo turto objektų, tarp kurių –  verslo centrai „Duetto“, „North Star“, Domus PRO kompleksas, prekybos centras „Europa“, „Galerija Centrs“, „Postimaja“ ir kt. Visi šie objektai pastatyti Baltijos šalių sostinėse: po penkis Taline, Rygoje ir Vilniuje, jų plotas yra daugiau kaip 153 tūkst. kv. metrų.  Bendra fondo valdomo turto portfelio vertė viršija 345 mln. eurų.

Šiuo metu „Baltic Horizon Fund“ turto valdymo ir apskaitos paslaugas teikia kelios įmonės. Pagrindinė partnerė – bendrovė „BPT Real Estate“.

„Baltic Horizon Fund“ yra registruotas sutartinis viešasis uždaras nekilnojamojo turto fondas, kurį valdo alternatyvaus valdymo bendrovė „Northern Horizon Capital AS“. Fondas yra įtrauktas į „Nasdaq Tallinn“ ir „Nasdaq Stockholm“ vertybinių popierių biržas.

Šaltinis: fabula.lt

Temos: Komercinis NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai