Realu.lt

BETONO MOZAIKA. Naujas požiūris – nuo 2020-ųjų veikloje taiko „Co-Create“ modelį

BETONO MOZAIKA. Naujas požiūris – nuo 2020-ųjų veikloje taiko „Co-Create“ modelį
2020 metai verslui buvo tikras iššūkis, nes pareikalavo skubios esamų strategijų ir planų peržiūros bei greitų sprendimų ir ryžtingų pokyčių. Tačiau šie metai mūsų įmonei buvo ir augimo bei naujų galimybių laikas: pritaikėme naujas strategijas ir darbo metodikas, įsisavinome „Co-Create“ modelį, kurio rezultatu tapo trys nauji rinkai pasiūlyti produktai.

Vykdomi projektai ir pasiekti rezultatai leido nestabdyti anksčiau suplanuotų plėtros projektų, todėl sėkmingai vyko remonto, linijų atnaujinimo bei technologinių sprendimų diegimo darbai.

„Co-Create“ yra vienas iš įmonės 2020 metų akcentų. Tai toks modelis, kai kuriant pridėtinę vertę įmonei (tai gali būti paslauga, procesas, produktas ar kita) yra pasitelkiamos pajėgos iš išorės. Šis modelis buvo sėkmingai išbandytas kuriant naujus produktus su architektų kompanijomis „DO Architects“ ir PUPA – Public urbanism personal architecture. Sukurti produktai labai skirtingi, plataus pritaikymo ir neturintys analogų rinkoje. „Co-Create“ nauda abipusė. Rinkai tai nauji, daugiau pritaikymo galimybių suteikiantys produktai, o mums – galimybė tobulėti, kuriant ir gaminant inovatyvius gaminius, galimybė glaudžiau bendradarbiauti su vystytojais.

UAB „Betono mozaika“
generalinis direktorius Romas VENCKUS:  

„2020 m. tendencijos bus aktualios ir šiais metais, todėl orientuosimės į aplinką tausojančius sprendimus, rinkai siūlysime geriausius gaminius ir aukščiausią klientų aptarnavimo kokybę.“ 

Atsižvelgus į vis didėjantį ekologiškų sprendimų poreikį, rinkai pasiūlyti du ažūriniai gaminiai bei viena specifinių matmenų grindinio plokštė, padedanti kurti modernų didelių erdvių vaizdą. 2020 metais rinkai pasiūlėme šešis naujus gaminius.

Galime pasidžiaugti, kad, be drauge su architektais kurtų gaminių, UAB „Betono mozaika“ asortimentą papildė dviejų tipų vejos bortai bei naujo tipo gaminys „Nida“, savo rifliuotu paviršiumi atkartojantis Neringos smėlio kopų bangeles.

„Betono mozaikai“ 2020-ieji taip pat pažymėti plėtros ženklu Latvijos rinkoje. Įrengta moderniausias technologijas naudojanti gamykla bei įsigyta dar viena didelio pajėgumo gamykla leis įtvirtinti pozicijas Latvijos rinkoje, nes klientams bus siūlomi tik aukštos kokybės nauji produktai ir palankūs sprendimai.

Be abejo, 2020 m. tendencijos bus aktualios ir šiais metais, todėl orientuosimės į aplinką tausojančius sprendimus, rinkai siūlysime geriausius gaminius ir aukščiausią klientų aptarnavimo kokybę. 

„Betono mozaikos“ inf. ir nuotr.

Šaltinis: statybunaujienos.lt

Pasidalink naujiena