Brangiausi šiuo metu www.realu.lt parduodami objektai. Pasmalsaukite!

Pirmadienis, 24 balandžio 2023

Ir Lietuvoje yra prabangių ir išskirtinių būstų! Tai įrodo trys brangiausi šiuo metu portale www.realu.lt esantys skelbimai. Objektų vieta, įrengimas, unikalus interjeras, komfortas ir prabanga – tai, už ką pirkėjai pasiruošę mokėti didžiules sumas. Kviečiame pasmalsauti ir susipažinti su brangiausiai šiuo metu portale parduodamais objektais.

1. Butas Gedimino pr., Vilniaus Senamiestyje

Kaina: 2 361 000 eurų (10 999.30 eurų/kv. m)

Tai iš tiesų išskirtinis objektas Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje. Trijų kambarių, 214.65 kv.m ploto butas yra išsidėstęs per du aukštus, 1940 m. pastatytame ir 2020 m. rekonstruotame name Vilniaus Senamiestyje, Gedimino prospekte. Kaip rašoma skelbime, pastatas buvo atkurtas išsaugant visas kelis šimtmečius skaičiuojamas architektūrines vertybes, pilnai pritaikant jį šiandienos poreikiams ir užtikrinant maksimalų komfortą.

Naujasis buto šeimininkas galės mėgautis erdviais namais. Projektuojant butą buvo siekiama sukurti kuo didesnės erdvės pojūtį, kurį dar labiau sustiprina aukštos lubos.

Prabangos ir išskirtinumo butui suteikia balkonas, išeinantis į Gedimino prospektą.

Anot butą parduodančio brokerio Gedo Vitkausko, labiausiai šio objekto kainą veikia trys veiksniai: vieta, įrengimas ir panašių objektų pasiūlos nebuvimas.

„Tokių objektų daugiau nelabai ir yra. Jei kalbėsime apie Vilniaus Senamiestį, naujos statybos objektų greičiausiai neatsiras, o jei atsiras, tai bus vienetiniai nišiniai projektai. Gedimino prospektas nėra guminis ir kiek jau yra jame pastatų, tiek ir bus. Tai ir iškelia vertę tokių objektų kaip šis butas“, - dalinasi nekilnojamojo turto agentūros „Urban Estate“ brokeris G. Vitkauskas.

Kainai įtakos turi ir viso projekto aplinka, įrengimas, naudotos itin aukštos kokybės medžiagos. „Pats projektas yra labai prabangiai pastatytas. Tiek laiptinės, tiek buto apdailos medžiagos, grindys, plytelės buvo vežamos iš užsienio šalių, tokių kaip Brazilija, tai taip pat priduoda vertės objektui“, - sako brokeris.

2. Butas Mindaugo g., Vilniaus Senamiestyje

Kaina: 2 340 718 eurų (11 750.00 eurų/kv. m)


Keturių kambarių, beveik 200 kv. m ploto butas yra viršutiniame, ketvirtame, naujos statybos namo aukšte. Skelbime akcentuojama „milijono verta“ Vilniaus Senamiesčio panorama, atsiverianti pro langus ir iš terasos.

„Siekiant išskirtinės gyvenamosios kokybės pastato architektūrai, išplanavimui buvo taikomi patys aukščiausi techniniai standartai: A klasės garso izoliacija, A+ energinis efektyvumas, ilgaamžis pastato fasadas, patikimi inžineriniai sprendimai. Ypatingas dėmesys skirtas viešųjų erdvių formavimui ir patogiam automobilių parkavimui“, - rašoma skelbime. Butui yra skirtos net trys parkavimo vietos. Tiesa, jų kaina į buto kainą neįeina.

Vieta, 2021 m. pastatytas pastatas, modernūs technologiniai sprendimai – pagrindiniai veiksniai, lemiantys šio objekto kainą.

3. Butas Šiaulių g., Vilniaus Senamiestyje

Kaina: 1 750 000 eurų (8 541.59 eurų/kv. m)

Unikalaus interjero butas Vilniaus Senamiestyje. Keturių kambarių, daugiau nei 200 kv. m ploto buto interjerą kūrė interjero dizainerė E. Mieliauskienė. Čia gausu ypatingų dekoro elementų, įvairių raštų, spalvų ir formų. Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir interjero elementais, todėl ir pirkėjas turėtų turėti ypatingą stiliaus pajautimą.

Butą parduodanti brokerė Lilija Balaišienė pasakoja, jog medžiagos šio buto įrengimui bei dekoro elementai buvo užsakytos užsienyje ir atvežtos iš užsienio šalių. Nestandartiniame bute yra įrengta ir turkiška pirtis. Butas parduodamas kartu su trimis parkavimo vietomis.

Buto kainai, anot brokerės, didžiausią įtaką turi jo įrengimas bei vieta. Ji taip pat pabrėžia, jog pats gyvenamasis kompleksas, kuriame yra šis butas, yra išskirtinis. „Solidi kaimynystė, nuolat budintis konsjeržas, stipri bendrija, gyventojams skirta SPA zona suteikia komplekso gyventojams pridėtinių verčių ir komforto“.