Realu.lt

Brangiausias Minesotos namas - rūmai privačioje saloje

Brangiausias Minesotos namas - rūmai privačioje saloje

Kaip skelbia Amerikos NT brokerių asociacijos svetainė realtor.com, šiuo metu brangiausias Minesotoje parduodamas namas - privačioje saloje pastatytas dvaras, įkainotas 15 mln. JAV dolerių. Didžiulė rezidencija pastatyta 55 arų ploto sklype, esančiame į Šv. Albano įlanką įsikišančioje nerijoje.

Kone iš kiekvieno Grinvude esančio dvaro teritorijos taško galima matyti vandenį. Patekti į beveik 14 tūkst. Kv.m namą galima patekti vieninteliu tiltu. Svečiams yra skirta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, o namo šeimininkai tuneliu patenka į aštuonis automobilius talpinantį garažą, kuriame įrengta ir automatinė automobilių plovykla.

Interjero spalvų paletė - juoda, balta ir auksinė - sudaro aukščiausios klasės naktinio klubo įvaizdį. Tačiau pati erdvė toli gražu nėra tamsi ar slegianti - per didžiulį stiklu dengtą atrijų namo erdvę užlieja natūrali šviesa.

Tik įėjus į holą, be atrijaus svečius pasitinka įspūdingi laiptai ir balkonai. Šalia didžiųjų spiralinių laiptų įrengtas didelis stiklinis liftas, keliantis svečius į vieną iš keturių namo aukštų.

Erdvi virtuvė su dviem didelėmis salomis yra tarsi baltos spalvos vizija. Virš galvų kabantys šviestuvai, žaidžiantys su šviesa, suteikia erdvei mirgėjimo. Greta esanti valgomojo zona, išpuošta ryškiais, geometrinių raštų tapetais, talpina nemažą būrį svečių.

Visi penki namo miegamieji yra erdvūs ir atspindi juodai baltą namo spalvų paletę. Pagrindiniame vonios kambaryje sudėtingais raštais išdėliotos grindų plytelės, o viduryje pastatyta didelė vonia. Butiko stiliaus spintoje be vargo telpa visi drabužiai ir aksesuarai.

Atėjus laikui atsipalaiduoti, galima išbandyti 12 žmonių skirtą kino teatrą su įrengtu poilsio kambariu, zona kortoms lošti ir vyno kambariu.

Vidinė grotos zona - dar viena puiki vieta atsipalaiduoti. Šalia baseino yra įrengta spa zona su sauna ir persirengimo kambariu.

Kieme, greta kupolinio baseino namelio, taip pat yra didžiulis, šildomas baseinas. Šalia įrengtas laivų nusileidimo takas suteikia galimybę užsiimti visų rūšių vandens sportu.

Rezidencijos statybos truko beveik du dešimtmečius. Buvęs vandens parko ir viešbučio įkūrėjas, gėdingos praeities Jeffrey'as Wirthas ją pradėjo statyti 2003 m. Po kelerių metų statybos buvo sustabdytos, o dvaro teritoriją užvaldė piktžolės. 2012 m. Wirthas pripažino savo kaltę sukčiavus mokant mokesčius. Jis buvo nuteistas kalėti 53 mėnesius federaliniame kalėjime ir buvo priverstas grąžinti 6,45 mln. JAV dolerių nesumokėtų mokesčių. Remiantis paskelbtais pranešimais, prokurorai jo bylą pavadino viena didžiausių mokesčių sukčiavimo bylų Minesotos istorijoje.

2013 m. rezidenciją įsigijo restorano savininkas Kam Talebi, kuris už šį nekilnojamąjį turtą sumokėjo kiek daugiau nei 1 mln. JAV dolerių, ir baigė statyti tai, ką pradėjo Wirthas.

Rezidencijos nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Šaltinis: realtor.com

Pasidalink naujiena