Realu.lt

Capital Group brokeriai - palaikantys bei skatinantys kraujo donorystę

Capital Group brokeriai - palaikantys bei skatinantys kraujo donorystę

Kiekvienas esame girdėję apie kraujo donorystės svarbą, tačiau retas kuris tampame pastoviais kraujo donorais kol tai, skaudžiai nepaliečia mūsų šeimos bei artimųjų, taip teigia profesionali brokerė Rūta Morkūnaitė.

,,Esu įsitikinusi, kad daugelis iš mūsų tiesiog per mažai žinome apie kraujo donorystės procesą, taip pat esame linkę tikėti ne profesionalų skleidžiama informacija, bet tikėti mitais, kurie mums sukuria nepagrįstas baimes! Todėl labai džiaugiuosi, kad mano kolegos Capital Group biuro brokeriai Eglė Gražėnaitė bei Deividas Perednis prisijungė prie šios iniciatyvos ir tapo pastoviais kraujo donorais!

Žinau, ką reiškia profesionalumas, nes su tuo susiduriu dirbdama brokerės darbą ir kiekvieną kartą atvykusi į Kraujo donorystės centrą džiaugiuosi, kad čia sutinku tikruosius savo srities profesionalus, kurie visus donorus pasitinka su šypsena, o išlydi su dovanomis! Gera žinoti, kad gali padėti kitiems, kad dalelė tavęs kitam gali išgelbėti gyvybę",  teigia R. Morkūnaitė, kurios žodžiams pritaria ir kolega Deividas Perednis.

Jis dalijasi mintimis apie donoro ir brokerio panašumus.

 

 

,,Kiekvieną dieną susiduriu su skirtingais klientais, jiems padedu parduoti arba nusipirkti savo svajonių namus, jiems padedu viename svarbiausių gyvenimo etapu, todėl matau ir žinau kaip svarbu yra dalintis patirtimi bei nuoširdžiais patarimais. Lygiai taip pat svarbu padėti tiems, kuriems gyvybiškai reikalingas kraujas, todėl kiekvieną kartą su malonumu vykstu į Nacionalinį Kraujo centrą", - kalbėjo D. Perednis.

Rūta, Eglė ir Deividas tikisi, kad šiomis jų istorijomis ,,užsikrės" ne tik draugai, bet ir visi didžiausios Lietuvoje nekilnojamojo turto agentūros Capital kolegos bei klientai!

 

 

,,Puoselėsime Kraujo donorystės iniciatyvą ir sieksime, kad tai taptų kiekvieno žmogaus neprivaloma pareiga, o įpročiu. Kviečiame susisiekti su mumis jeigu šis straipsnis jus paskatino tapti kraujo donorais arba norite prisidėti prie mūsų iniciatyvos. Lauksime Jūsų skambučių arba elektroninių laiškų", - teigia brokeriai. 

 

Pasidalink naujiena