Realu.lt

„Capital PRO“ konsultuos „Lietuvos draudimą“

„Capital PRO“ konsultuos „Lietuvos draudimą“

Didžiausiam Baltijos šalyse nekilnojamojo turto verslo tinklui „Capital“ priklausantis „Capital PRO“ biuras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su AB „Lietuvos draudimas“ – nuo šiol nekilnojamojo turto specialistai konsultuos draudimo bendrovę visais nekilnojamojo turto klausimais.

„Pagrindiniai abiejų šalių lūkesčiai – operatyvus ir efektyvus bendradarbiavimas, paremtas mūsų nekilnojamojo turto rinkos žiniomis ir kliento pasitikėjimu. Planuojama, kad aktyviausias bendras darbas vyks kuriant strateginius planus, kaip efektyviai valdyti nekilnojamąjį turtą“, – teigia „Capital PRO“ biuro vadovas Andrej Naumčik.

„Capital PRO“ tarpininkaus „Lietuvos draudimui“ derybose su nekilnojamojo turto, patalpų nuomininkais, draudimo bendrovės valdomų patalpų nuomininkais bei pirkėjais, vykdys nekilnojamojo turto paiešką ir vertinimą, teiks rekomendacijas dėl naujų vietų bei konsultuos visais nekilnojamojo turto paslaugų klausimais. Tikimasi, kad „Lietuvos draudimui“ bendradarbiavimas su „Capital PRO“ leis efektyviai valdyti turimą nekilnojamąjį turtą.

Pasak „Capital PRO“ biuro vadovo A. Naumčik, šis bendradarbiavimas turėtų paskatinti ir kitas kompanijas peržvelgti savo portfelį bei kreiptis į profesionalus.

„Įmonėms, turinčioms daug nekilnojamojo turto, verta turėti profesionalius patarėjus, kurie pasirūpintų efektyviu valdymu. Tai gali atnešti papildomos finansinės naudos tiek iš pačio nekilnojamojo turto, tiek iš tiesioginės veiklos, tokios kaip pardavimai, kurie padidėtų pasirinkus tinkamą strateginę vietą biurui“, – sako jis.

Verslo įmonių pavyzdžiu turėtų pasekti ir viešasis sektorius, nes šiuo metu valstybinio nekilnojamojo turto valdymas kelia daug diskusijų. Bendradarbiavimas su specialistais leistų optimizuoti jo valdymą, užtikrintų efektyvius sprendimus įsigyjant, nuomojantis ar nuomojant nekilnojamąjį turtą bei racionalų lėšų panaudojimą išlaikymui ir priežiūrai.

Apie „Capital“: agentūra veiklą pradėjo 2013 m. vasario 1 d., šiuo metu „Capital“ yra didžiausias NT biurų tinklas Baltijos šalyse. Lietuvoje franšizės pagrindu veikia 24 NT brokerių biurai, kuriuose dirba daugiau nei 300 NT brokerių. „Capital“ vardu veiklą vykdo „Capital vertinimas“, paskolų brokeriai „Capital Credit“, „Capital Matininkai“, „Capital Apdaila“, „Capital Finance“. Savo duomenų bazėje „Capital“ turi 130 tūkst. aktyvių klientų ir jiems gali pasiūlyti daugiau kaip 7 tūkst. įvairių objektų. 2016 m. buvo parduota turto už daugiau kaip 171 mln. Eur ir įvykdyta 3190 sandorių.

Pasidalink naujiena