Realu.lt

„Colliers“ sukūrė nemokamą įrankį biuro poreikiams įvertinti

„Colliers“ sukūrė nemokamą įrankį biuro poreikiams įvertinti

Komercinio nekilnojamojo turto konsultacijų kompanija „Colliers International Advisors“ pristato nemokamą internetinį įrankį „Workplace Expert“, padėsiantį nuomininkų įmonių vadovams, žmogiškųjų išteklių specialistams ar patalpų administratoriams įvertinti naujo ar atnaujinamo biuro dydžio, išplanavimo ir funkcionalumo poreikius.

„Workplace Expert“ naudotojams pateikia individualias rekomendacijas patalpų išplanavimui, darbo, bendrų ir kitų erdvių santykiui, uždarų ar atvirų darbo vietų santykiui, taip pat konkrečių skaičių dėl kvadratinių metrų vienai darbo vietai ar vienam darbuotojui. Įvertinus naudotojų pateikiamus duomenis, įrankyje pateikiamos ir kokybinės ekspertinės įžvalgos bei rekomendacijos.

Įrankis rekomendacijas biurui pateikia atsižvelgamas į naudotojų pateikiamą informaciją apie įmonės tipą bei veiklos sritį, esamus ir ateities prioritetus, dydį, darbo organizavimo principus, kultūrą, darbuotojų kaitą, finansines galimybes ar prekės ženklo vertybes. Duomenys ir rekomendacijos remiasi naujausiomis pasaulinėmis tendencijomis ir gerosiomis praktikomis.

„Workplace Expert“ įrankiu galima nemokamai naudotis adresu:

https://apps.colliers.com/WorkPlaceExpert/

UAB „Colliers International Advisors“ partnerė, tarpininkavimo departamento vadovė Sandra Jovaišaitė komentuoja, kad visų pirma naujasis įrankis įmonių atstovams padeda atsakyti į paprastą klausimą – kiek kvadratinių metrų ar darbo vietų reikės keliantis į naują biurą ar pertvarkant esamas patalpas. Kartu „Workplace Expert“ pateiks individualių, naujausiomis praktikomis grįstų rekomendacijų formuojant geriausiai įmonės tikslus atitinkančias biuro erdves.

„Dažna biuro patalpų įvertinimo praktika mūsų rinkoje yra gana paprasta: laikoma, kad darbuotojui reikės 10 kv. m, iš patirties surašoma, kiek gali reikėti kabinetų ir pasitarimo kambarių, numatoma klientų zona, taip pat virtuvėlė ir poilsio zona. Reta įmonė atlieka darbo vietų apkrovimo skaičiavimus ar į lygtį įtraukia darbo įpročius. Dar rečiau suvokiama, kad biuras gali būti vienu iš įrankių, galinčiu reikšmingai padėti performuojant įmonės viziją ar darbo kultūrą, diegiant naujas vadybines sistemas. Todėl tikime, kad „Workplace Expert“ verslui padės ne tik atsakyti į bazinius biuro klausimus, bet ir pamatyti platesnių galimybių“, – sako S. Jovaišaitė.

Kalbėdama apie paskutines aktualijas, S. Jovaišaitė atkreipia dėmesį, kad „Colliers“ įrankis atsižvelgia ir į darbo iš namų tendenciją: rezultatuose analizuojama, kiek žmonių ir kaip dažnai dirba iš namų ir atitinkamai pateikiamos fiksuotų bei „hibridinių“ darbo vietų kiekio bei santykio rekomendacijos.

„Colliers“ vertinimu, įrankis pravers ieškant naujo biuro, atnaujinant ar plečiant esamas patalpas, sudarant projektavimo užduotį ar bendram konteksto bei tendencijų suvokimui. Šiuo metu „Workplace Expert“ veikia tik anglų kalba, tačiau jo pildymas nesudėtingas, patraukliai vizualizuotas, o rezultatai pateikiami ne tik tekstų, bet ir gausių iliustracijų ar infografikų pagalba.

Šaltinis: protonb2b.com

Pasidalink naujiena