Realu.lt

D.Britanijos viešbučių sektoriui piešiama šviesi ateitis

D.Britanijos viešbučių sektoriui piešiama šviesi ateitis

Pasak tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Savills”, investicijos į svečių apgyvendinimo sektorių D.Britanijoje per pirmuosius tris 2021 m. ketvirčius siekė 3,15 mlrd. eurų, o tai yra 18,7 proc. daugiau nei 2020 m. Analitikai prognozuoja, kad per paskutinįjį šių metų ketvirtį bus sudaryta apgyvendinimui skirto turto sandorių už 1,58 mlrd. eurų ir metinė sandorių apimtis padidės iki maždaug 4,73 mlrd. eurų. Šis skaičius yra artimas 15 metų vidurkiui - 5 mlrd. eurų, ir 78,2 proc didesnis nei 2020 m.

Trečiąjį 2021 m. ketvirtį Jungtinėje Karalystėje buvo sudaryta apgyvendinimui skirto turto sandorių už 1,1 mlrd. eurų - tris kartus daugiau nei buvo fiksuota trečiąjį 2020 m. ketvirtį ir 20,6 proc. daugiau nei trečiąjį 2019 m. ketvirtį.

„UK Hotels Savills“ generalinis direktorius Timas Stoyle'as: „Po lėtos metų pradžios išgyvenome staigų investicijų į viešbučių sektorių augimą ir tikimės, kad šių metų rezultatai bus 78 proc. geresni nei praėjusiais metais. Investuotojai ir toliau palaiko teigiamą požiūrį, nes viešbučių apgyvendinimo rinka skatina regioninį augimą ir tarptautinių keliautojų sugrįžimą, taip skatindama ilgai lauktą miesto centro viešbučių augimą. Tikimės, kad didžioji dalis pritraukto kapitalo bus nukreipta į sektorių, nes esame tikri jo perspektyvomis”.

Daugiausia vieno viešbučio pirkimo-pardavimo sandorių sudaryta Londone - net du trečdaliai visų tokių sandorių JK (1,05 mlrd. eurų). Tai 59,3 proc. daugiau nei 2019 m. ir rodo, kad investuotojai nuolat domisi pirmos klasės turtu Londone.

„Hotel Capital Markets Group“ direktorius Robas Stapletonas: „Kadangi kelionių nuotaika ir toliau gerėja, o ekonomika tampa atviresnė, Londonas gaus daugiau naudos. Investuotojus ir toliau traukia aukščiausios klasės turtas, o turėdami ribotas atsargas ir aukštą likvidumo lygį tikimės didelės paklausos ir konkurencijos dėl geriausių nekilnojamojo turto objektų”.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena