Realu.lt

D. Semionov: „Mūsų veikloje klientas yra svarbiausia”

D. Semionov: „Mūsų veikloje klientas yra svarbiausia”

Rugpjūčio 19 d. vakarą netoli Vilniaus dangų nušvietė fejerverkai - didžiausias nekilnojamojo turto paslaugas teikiantis tinklas „Capital” šventė pasiekimus ir sveikino savo narius su vis augančiais rezultatais. 

Semionov: „Mūsų veikloje klientas yra svarbiausia”

„Capital Grand Awards” - kompanijos „Capital” metų renginys, į kurį susirenka tinklo nariai iš visos Lietuvos. Jo metu apdovanojami geriausieji biurai ir paslaugų įmonės, aukščiausius rezultatus pasiekę brokeriai, dalinamasi ateinančių metų planais ir tikslais. Įprastai „Capital” savo metinį renginį organizuoja vasario 1 d., tačiau dėl pandemijos šiais metais šventę teko nukelti į rugpjūčio mėnesį.

„Capital” tinklo įkūrėjas ir vadovas Dmitrij Semionov pabrėžia, jog skaičiuoti rezultatus ir juos nuolat sekti yra labai svarbu. „Rezultatų skaičiavimas ir sekimas - kaip sportinių lenktynių elementas, kuris į mūsų veiklą buvo įtrauktas nuo pat veiklos pradžios. Tai įrankis, kuris leidžia fiksuoti ir pamatuoti kiekvieną svarbų darbą. Rezultatus mes skelbiame kiekvieną mėnesį ir kiekvieną mėnesį apdovanojame aukščiausių rezultatų pasiekusius narius. Fiksuojami tiek individualūs, tiek komandiniai pasiekimai - tiek biurų, tiek brokerių, tiek paslaugų įmonių atstovų”. D. Semionov teigimu nuolatinis rezultatų sekimas padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų ir žengti papildomą žingsnį jų link.

„Capital” tinkle veikia daugiau nei 40 nekilnojamojo turto agentūrų ir daugiau nei 10 kitas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas teikiančių įmonių. Jos išsibarsčiusios po visą Lietuvą. „Capital Grand Awards” renginys sukviečia kompanijos narius iš visos Lietuvos. Vakaro metu svečiai turi galimybę pabendrauti su kolegomis iš kitų Lietuvos miestų, stiprinti ryšius, reikalingus norint klientams suteikti įvairiapusiškas paslaugas. „Tai šventė ir gera proga visiems susitikti ir pabūti kartu, atšvęsti gimtadienį ir visus pasiekimus, jei ne savo, tai kolegų”, - sako D. Semionov. Naujiems nariams sudalyvavus tokiame renginyje, sužinojus kitų rezultatus ir pažiūrėjus į daugiau pasiekusius, atsiranda noras ir motyvacija taip pat siekti kuo aukštesnių rezultatų.

Pandeminiu laikotarpiu turėti didelę, įspūdingą šventę yra reikšmingas įvykis visai kompanijai. Toks renginys didina komandinį bendrumą, kelia bendrą nuotaiką ir motyvuoja siekti užsibrėžtų rezultatų.

„Kiekvienam „Capital” nariui norėčiau palinkėti, kad niekada nedingtų noras tobulėti, siekti kuo geresnių rezultatų, nedingtų noras stengtis būti geresniu žmogumi, ir svarbiausia nepamiršti, kad mūsų veikloje klientas yra svarbiausia”, -  sako tinklo įkūrėjas ir vadovas.

Kas laukia „Capital” tinklo?

Šiandien „Capital” - labai sėkminga kompanija. Prognozuoti, koks bus „Capital” tinklas po penkerių metų, kompanijos vadovas nesiryžta, nes, anot jo, penkeri metai yra gana ilgas laiko tarpas, per kurį gali nutikti daug nenumatytų dalykų. Tačiau kelerių artimiausių metų vizija D. Semionov sutiko pasidalinti.

„Klientų apklausa parodė, kad didžioji jų dauguma būtų linkę visus klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, spręsti vienoje įmonėje. Ypatingai, jei jie žino, jog gali tikėtis kokybės ir atsakomybės. Nemaža dalis klientų jau naudojasi mūsų tinklo teikiamomis paslaugos. Deja, dar ne visas paslaugas galime teikti Lietuvos mastu, tad vienas iš mūsų artimiausių metų uždavinių - pasiekti, kad visos mūsų su NT susijusios paslaugos būtų teikiamos visoje Lietuvoje užtikrinant, kad jos bus kokybiškos, o klientų vertinimai ir atsiliepimai būtų teigiami”.

Aukšti rezultatai, šventė ir socialinė atsakomybė

„Capital”, rinkoje veikianti nuo 2013 metų, yra sukūrusi unikalią vidinę mokymų ir motyvacinę sistemą, kuri padeda brokeriams siekti karjeros aukštumų ir nesustoti pusiaukelėje. Šiuo metu po „Capital” ženklu dirba daugiau nei 400 brokerių, susibūrę į daugiau nei 30 biurų. Įvairias nekilnojamojo turto paslaugas teikia daugiau nei 10 tinklui priklausančių įmonių, turinčių daugiau nei 100 narių. Geriausiu 2020 m. biuru paskelbtas biuras „Capital Team”, o viso tinklo geriausias brokeris - Mantas Mikočiūnas, praėjusiais metais pasiekęs aukščiausių rezultatų.

Antrąją vietą tarp biurų užėmė „Capital Kaunas”, o trečioji vieta atiteko „Capital Smart” biurui.

Įspūdingą kompanijos metų renginį vedė „Capital” plėtros ir komunikacijos vadovė Goda Martyšiūtė ir aktorius Martynas Nedzinskas. Vakaro svečiai buvo pasitinkami su šampano taure, kviečiami įsiamžinti prie šviečiančio „Capital” pavadinimo.

Šventės metu buvo apdovanota 130 geriausių tinklo brokerių. Kiekvienas jų gavo vertingą dovaną - galės rinktis atostogas puikiai įrengtuose apartamentuose Palangoje arba kotedže Svencelėje.

Šventėje unikaliais, limituoto tiražo medaliais buvo apdovanoti Legendary Club nariai. Tai yra „Capital” brokeriai, metų bėgyje pasiekę patį aukščiausią rezultatų laiptelį. 2020 m. Legendary Club narių buvo net 28, dvigubai daugiau nei prieš metus.

Renginio „Capital Grand Awards” metu svečiai ne tik sveikino vieni kitus su pasiekimais, ne tik šventė pasiekę savo veiklos viršūnę, bet ir prisiminė, kad šalia mūsų yra žmonių, kuriems reikalinga pagalba. Viso „Capital” tinklo filosofiją puikiai iliustruoja Karen Salmansohn žodžiai „Būkite priežastimi kitiems tikėti žmonių gerumu”. Šventės organizatoriai surengė aukcioną, kurio metu surinkti pinigai buvo skirti Jokūbo Melkūno labdaros ir paramos fondui.

Vakarą vainikavo visiems puikiai žinomos grupės „Saulės kliošas” koncertas ir šventiniai fejerverkai.

Pasidalink naujiena