Realu.lt

„Darnu Group“ įsigijo sklypą Vilniuje naujam prekybinių biuro sandėlių projektui

„Darnu Group“ įsigijo sklypą Vilniuje naujam prekybinių biuro sandėlių projektui

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ prekybinių biuro sandėlių plėtrai (angl. stock office) įsigijo 1,7 ha sklypą sostinės Gariūnų gatvėje.   

Naujajame sklype planuojama statyti apie 8 000 kv. m. komercinių biuro, sandėliavimo, gamybos ir prekybos patalpų. Prireikus jos bus pritaikomos pagal klientų poreikius.   

„Prekybinių biuro sandėlių plėtrai Gariūnų gatvę pasirinkome dėl itin gero matomumo, paslaugų koncentracijos ir patogaus susisiekimo su Kaunu ir Klaipėda. Tapdami didžiausiais sostinėje tokio tipo patalpų verslui plėtotojais ir tuo pačiu vystydami kitą mūsų projektą – „Vilniaus verslo parką“ Ukmergės gatvėje – galėsime pasiūlyti erdves verslui šalia svarbiausių susisiekimo arterijų ne tik su Šiaurės, bet ir Vakarų Lietuva“, – sako „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.  

Anot jos, rinka teigiamai įvertino prekybinių biuro sandėlių perspektyvas – „Vilniaus verslo parko“ (VVP) pirmajame etape Ukmergės gatvėje jau parduota ir rezervuota 80 proc. patalpų.  

„Pirmasis VVP etapas parodė apie laiku ir tinkamai atlieptą rinkos poreikį, todėl dabar planuojame antrą VVP etapą Ukmergės gatvėje ir prekybinių biuro sandėlių plėtrą Gariūnų gatvėje“, – sako S. Survilaitė-Mekionienė.   

Į pirmąjį VVP etapą Ukmergės gatvėje, kur 8 ha teritorijoje jau įsikūręs AB „Apranga“ administracinis pastatas kartu su logistikos centru, „Darnu Group“ investuoja 20 mln. eurų. Čia 24 000 kv. m. biurų prekybos, gamybos ir sandėlių patalpose įsikurs medicinos įranga, elektronikos, namų buities, apdailos prekėmis prekiaujančios ir kitos įmonės. Šį etapą planuojama baigti kitų metų pradžioje.

Kitais metais planuojama VVP antro etapo Ukmergės gatvėje statybų pradžia, kur daugiau nei 4 ha teritorijoje atsiras dar 19 000 kv. m. patalpų verslui.   

Sklypo Gariūnų gatvėje sandorio, kuriam tarpininkavo komercinio ir gyvenamojo nekilnojamojo turto konsultacijų ir tarpininkavimo įmonė MB „Reaction LT“, suma neskelbiama.

Pasidalink naujiena