Realu.lt

Dmitrij Semionov: „Daugiau nei 85 % sandorių vyksta tarpininkaujant NT brokeriui“

Dmitrij Semionov: „Daugiau nei 85 % sandorių vyksta tarpininkaujant NT brokeriui“

Sparčiai augant nekilnojamojo turto (NT) rinkai, vis daugiau žmonių, norinčių įsigyti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, prireikia profesionalios brokerio pagalbos. Daugiau nei 85 % sandorių vyksta tarpininkaujant NT brokeriui. Taigi, žmonės pradeda pasitikėti NT tarpininkais ir suprasti pridėtinę jų paslaugų vertę.

Esame įmonė, kuri itin daug investuoja į savo darbuotojų tobulėjimą. Rūpinamės, kad mūsų brokeriai taptų savo srities ekspertais ir teiktų kokybiškas bei patikimas paslaugas. Nuolatinis ryšio palaikymas, ieškojimas tik kliento poreikius ir galimybes atitinkančių variantų, galiausiai, laimingas klientas – vieni pagrindinių tikslų, kuriuos siekiame įgyvendinti. Teisingas požiūris į NT brokerį ir jo klientą yra mūsų verslo sėkmės paslaptis.

Noriu padėkoti „Capital“ biurų vadovams ir brokeriams už pasitikėjimą bei bendro tikslo siekimą. Dėkojame savo partneriams, prisidedantiems prie „Capital“ tinklo plėtros. Džiaugiamės, kad vis daugiau verslininkų nori prisijungti prie „Capital“ tinklo ir kurti savo verslą kartu. Nuolat augantis „Capital“ įmonių ir brokerių skaičius – tai įrodymas, kad koncentruotis į šiuolaikiškas technologijas, mokymus ir vidinę kultūrą buvo teisingai pasirinktas kelias. Kartu pasiekti rezultatai rodo stulbinančią augimo kreivę – 2016 metais „Capital“ tinklo sandorių skaičius, palyginti su 2015-ųjų statistika, išaugo 49 %.

Klientų patogumui teikiame kompleksines paslaugas. Be nekilnojamojo turto tarpininkavimo, savo klientams galime pasiūlyti turto vertinimą, paskolų brokerio konsultaciją, būsto apdailos, matininkų, investavimo į nekilnojamąjį turtą ir projektų valdymo paslaugas. „Capital“ jau pradėjo veiklą trijose naujose užsienio šalyse: Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Latvijoje.

Nuo 2013 metų leidžiame žurnalą, skirtą kiekvienam, kuris turi, ketina parduoti ar įsigyti nekilnojamojo turto, domisi NT pasauliu, ieško naujų idėjų. Kas ketvirtį pasirodančio leidinio tikslas – edukuoti, supažindinti su NT rinkos naujovėmis, nekilnojamojo turto bei su juo susijusių paslaugų pasiūla. Taupantiems brangų laiką š. m. gegužę startuoja naujas nekilnojamojo turto profesionalams ir visiems šia sritimi besidomintiems skirtas portalas ntnaujienos.lt. Tikimės, kad tiek žurnale, tiek portale atrasite įdomaus ir vertingo turinio ne tik apie „Capital“ veiklos naujienas, bet ir įvairias NT srities aktualijas.

Kiekvienam skaitytojui linkime surasti savo nekilnojamojo turto ekspertą, kuris taptų asmeniniu šeimos brokeriu, konsultantu ar net draugu. 

 

Gerų atradimų!

Dmitrij Semionov

CEO, Capital Realty

Pasidalink naujiena