Draugiškas ir modernus Suopių kvartalas vėl kviečia naujus gyventojus

Ketvirtadienis, 06 gegužės 2021

Esate daug gero girdėję apie Suopių kvartalą, visai šalia Kauno, Domeikavoje ir norėtumėte ten apsigyventi? Pats laikas apsilankyti. Apžiūrėti sutvarkytą aplinką, įvertinti infrastruktūrą ir rasti čia savo svajonių namus. Šiuo metu kvartale galima įgyti 3 jau užbaigtus kotedžus ir rezervuoti vieną iš 24 naujai statomų.

Suopių kvartalas – visiškai sutvarkytas, jaukus ir apgyvendintas. Jis vystomas jau daugiau nei dešimt metų, šiuo metu statomas net aštuntasis etapas. Tai, kad kvartalas vis auga –įrodymas ir įvertinimas, kad jame gyventi gera. Jau esantys gyventojai itin šiltais žodžiais kalba apie savo namus.

Suopių kvartale namai ir kotedžai ne tik pastatomi, bet ir visiškai įrengiami. Tai sakydami, turime galvoje ne tik išdažytas sienas, įtemptas lubas, išklotas ąžuolines grindis, pilnai su visais baldais įrengtą virtuvę, vonią ir san. mazgus, bet ir atvestą internetą bei televiziją, įrengtą lauko terasą ir kruopščiai sutvarkytą bei apželdintą aplinką, aptvertą teritoriją.

Belieka tik atsivežti savo lovą, asmeninius daiktus ir interjero detales ir iškart patogiai gyventi. Būtent dėl išbaigtumo iki menkiausių smulkmenų daugelis apsisprendžia būstą įsigyti būtent čia.

Čia kuriama moderni bendra kvartalo vizija – visi namai ir kotedžai vientiso stiliaus, kelių aukštų, vienodo kolorito. Viskas skoninga ir apgalvota – želia žolė, išdėtos trinkelės, išlyginti ir sutvarkyti keliai, pasodinta virš tūkstančio medžių ir krūmų.

Kas mėgsta gyventi Suopių kvartale? Mieli ir malonūs žmonės, juk šis kvartalas įvardijamas draugiškiausiu Kaune. Jį ypač pamėgo jaunos šeimos, todėl vystytojas pasirūpino, kad gyvenimas taptų dar lengvesnis. Spalį čia buvo baigtas statyti ir įrengtas modernus vaikų darželio pastatas, kurį dabar nuomojasi Kauno rajono savivaldybė. Nuo šiol mažieji „suopiukai“ į darželį keliauja vos kelis šimtus metrų. Mokyklinio amžiaus vaikus vežioja geltonasis autobusas.

Būstas parduodamuose kotedžuose išplanuotas itin patogiai ir šiuolaikiškai. 90 kv. metrų erdvė paskirstyta per du aukštus. Pirmame – šviesi svetainė drauge su virtuve, tualetas, pagalbinės patalpos. Iš čia patenkama į saulėtą terasą. Antrame aukšte įrengiami trys miegamieji, didžiulė vonia ir antrasis san. mazgas. Jau ne vienerius metus gyvenantys Suopių kvartale teigia, kad toks išplanavimas – tobulas ir itin funkcionalus.

Norintiems statomus kotedžus galima įsigyti ir su daline apdaila. Kainos prasideda nuo 100 000 eurų su daline apdaila ir nuo 132 000 eurų už pilnai įrengtą būstą. Kvartalas toks populiarus, kad namai ir kotedžai čia parduodami gana greitai ir jų vertė sparčiai kyla. Daugiau informacijos:

www.suopiukvartalas.lt 

www.capital.lt