Realu.lt

Du trečdaliai tūkstantmečio kartos atstovų gailisi įsigiję būstą

Du trečdaliai tūkstantmečio kartos atstovų gailisi įsigiję būstą

Remiantis nauju „Bankrate“ tyrimu, 64% tūkstantmečio kartos būsto savininkų (25–40 metų) gailisi, kad nusipirko nekilnojamąjį turtą. Panašus rodiklis tarp kūdikių bumo (57–75 metų) yra tik 33%.

Didžiausią nusivylimą tūkstantmečio kartos žmonėms, įsigijusiems būstą, kelia nepakankamas pasirengimas nekilnojamojo turto išlaikymo kaštams. Daugiau nei 20% šių respondentų teigė manantys, kad būsto nuosavybės kaina yra per didelė. O amžiaus grupėje nuo 25 iki 31 metų šis skaičius yra dar didesnis - 26%.

Daugelis gailisi išleistų pinigų. Kai kurie tūkstantmečio kartos atstovai teigė, kad pasirašė būsto paskolos sutartį su nepalankia palūkanų norma arba tiesiog permokėjo už nekilnojamąjį turtą. Taigi, 12% respondentų mano, kad būsto paskolos palūkanos yra per didelės, o 13% - sutiko pirkti už didesnę kainą nei rinkos vidurkis.

Tarp apklaustųjų buvo tokių, kurie suprato, kad naujas būstas jiems tiesiog netinka. Tyrimo duomenimis, 15% respondentų nepatenkinti naujojo turto buvimo vieta. Apie 30% mano, kad būstas nėra tinkamo dydžio.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena