Realu.lt

Elonas Muskas parduoda paskutinį savo būstą

Elonas Muskas parduoda paskutinį savo būstą

Elonas Muskas pirmadienį socialiniame tinkle Twitter paskelbė, kad planuoja parduoti savo paskutinius namus, esančius San Francisko įlankos rajone, pranešė „Business Insider SA“. Jis patikslino, kad visus kitus namus jis jau pardavė norėdamas finansuoti kolonijos Marse kūrimą. Savo paskutinįjį namą milijardierius pavadino „ypatinga” ir sakė norįs ją parduoti gausiai šeimai.

Muskas jau ne kartą yra sakęs, kad planuoja parduoti didžiąją dalį savo turto, įskaitant visus namus, kad finansuotų kolonijos Marse kūrimą. Jo tikslas - iki 2050 m. į Marsą išsiųsti 1 milijoną žmonių.

Tai, kad Muskas pinigų turi, rodo praėjusią savaitę „ProPublica” paskelbta ataskaita, kurioje pažymėta, kad kad „Tesla” ir „SpaceX“ generalinis direktorius nuo 2014 iki 2018 m. sumokėjo 455 mln. dolerių mokesčių. Jo turtas per tą patį laikotarpį padidėjo 14 mlrd. dolerių.

Reaguodamas į „ProPublica“ ataskaitą, Muskas trečiadienį „Twitter“ pranešė, kad jis, net ir persikėlęs į Teksasą, ir toliau mokės pajamų mokestį Kalifornijoje ir pridūrė, kad jam priklauso tik vienas turtas - namai San Francisko įlankoje, kuriuos jis išnuomojo renginiams. Dabar jis planuoja parduoti ir šį namą.

Pardavęs visus kitus namus Elonas Muskas dabar gyvena Teksase esančiame technologijų miestelyje Boca Chica, kur iš savo aviacijos ir kosmoso kompanijos „SpaceX„ nuomojasi butą.

„Norint pastatyti miestą Marse, reikės daugybės išteklių“, - dar gruodį sakė Muskas. „Kurdamas miestą Marse noriu kuo daugiau nuveikti, o tai reiškia, kad į tai reikia įdėti daug kapitalo”.

 Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena