Realu.lt

„Google“ sudarė didžiausią JAV NT sandorį nuo pandemijos pradžios

„Google“ sudarė didžiausią JAV NT sandorį nuo pandemijos pradžios

Nors nuotolinis darbas visame pasaulyje tampa įprasta, „Google“ dvigubina biurų skaičių ir skelbia įsigijusi buvusį Sent Džonso terminalą Manhetene už 2,1 mlrd. dolerių.

Buvusio „High Line“ krovinių terminalo pastate jau vyksta radikalūs atnaujinimai, kuriuos planuojama baigti 2023 m. Technologijų milžinas anksčiau čia nuomojo 120 780 kvadratinių metrų plotą, o dabar nusprendė jį įsigyti.

„Google” pereinant prie lankstesnio, hibridinio požiūrio į darbą, susitikimai akis į akį, siekiant bendradarbiauti ir kurti bendruomenę, išliks svarbi mūsų ateities dalis. Štai kodėl mes ir toliau investuojame į savo biurus visame pasaulyje“, - tinklaraščio įraše sakė finansų direktorė Ruth Porat.

Papildomas biurams skirtas plotas leis bendrovei galiausiai išplėsti savo Niujorko darbuotojų skaičių iki daugiau nei 14 000, sakė Porat.

Remiantis „The Wall Street Journal“, biurų pastato pardavimas tapo vienu didžiausių nekilnojamojo turto sandorių JAV istorijoje ir didžiausiu nuo pandemijos pradžios.

„Google” įsigytas pastatas Vašingtono gatvėje 1934 m. buvo atidarytas kaip krovinių terminalas, 1960 m. nustotas eksploatuoti, vėliau paverstas sandėliu, dar vėliau - komercine erdve finansinių paslaugų bendrovėms.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena